كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
شناخت نامه ی صادق هدایت

شناخت نامه صادق هدایت 

نویسنده: جهانگیر هدایت
ناشر: چشمه
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 310
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1389 - دوره چاپ: 1


مروری بر کتاب

در این کتاب تا آن‌جا که اسناد و مدارک و اطلاعات در دسترس بوده‌اند سعی شده کارها، زندگی، آثار و آن‌چه از صادق هدایت باقی مانده از زوایای مختلف تدوین شوند کتاب‌شناسی بخشی از آن است. محتویات کتاب بسیار وسیع‌تر و فراگیرتر است. آن‌چه از صادق هدایت باقی مانده در این کتاب آمده است.

در بخش آثار مربوط به صادق هدایت کلیه کتب، مقالات و نشریاتی که به او مربوط بوده در دو قسمت فارسی و لاتین مورد اشاره قرار گرفته‌اند. ضمناً مکاتبات و احکام اداری، نامه‌ها و کارت‌پستال‌های دریافتی، عکس‌ها، پوسترها، سایت‌ها و وبلاگ‌ها، فیلم‌ها و سی‌دی‌ها ، یادبودها و همایش‌ها، طراحی‌ها و نقاشی‌های مدالیون و سنجاق، نمایشگاه، پاتوق‌ها، کتب شخصی بازمانده، آدرس‌های پستی و مسکونی طبقه‌بندی و معین شده‌اند .

در انتهای کتاب منابع و مأخذ و فهرست اعلام ملاحظه می‌شود. تا به حال شناخت‌نامه‌ی جامعی درباره‌ی صادق هدایت چاپ نشده بود که زندگی این نویسنده را در ابعاد وسیع بررسی کند.

 

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

شناخت نامه ی صادق هدایت

  • ناشر: چشمه
  • کد کتاب: 69889 - 33/5
  • موجودی: موجود نمی باشد
  • 0ریال

برچسب ها: جهانگیر هدایت, نقد ادبی, نویسندگان ایران, صادق هدایت, کتاب شناخت نامه ی صادق هدایت