كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 كد 139902 با تخفيف پنج درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان خرداد ماه جاری تقديم مي گردد.
شمس لنگرودی

شمس لنگرودی

نویسنده: کیوان باژن
ناشر: ثالث
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 213
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1387

 

مروری بر کتاب

تاریخ شفاهی ادبیات معاصر ایران

این کتاب، دفتری دیگر از مجموعه ی تاریخ شفاهی ادبیات معاصر ایران است که به زندگی و آثار شمس لنگرودی میپردازد. چارچوب اصلی این مجموعه، پرداختن به دوره های مختلف زندگی فرد (کودکی، نوجوانی، جوانی و ..) و بیان فعالیت های ادبی، فرهنگی و سیاسی شاعر یا نویسنده است. هدف از این طرح ارائه گزارشی از زندگی خصوصی، اجتماعی و حرفه ای شخصیت هااست تا منبعی برای تحقیقات جامعه شناسی، روان شناسی و .. فراهم آید.

«تاریخ شفاهی ادبیات معاصر ایران» مجموعهای از کتب ارزشمند است اکبریانی دبیر مجموعه تاریخ شفاهی … در مقدمه کتاب شمس لنگرودی می نویسد:«… هنوز بر این باورم که ضبط و ثبت زندگی شخصیتهای ادبی این کشور در حوزههای شعر، داستان، نقد و ترجمه از ضرورتهایی است که نباید از آن غافل ماند.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

شمس لنگرودی

  • ناشر: ثالث
  • کد کتاب: 46792 - 56/1
  • موجودی: موجود نمی باشد
  • 0ریال

برچسب ها: شمس لنگرودی, کیوان باژن, محمدهاشم اکبریانی, مقالات ادبی, نقد ادبی, تاریخ ادبیات ایران, تاریخ شفاهی ادبیات معاصر ایران, کتاب شمس لنگرودی