كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 كد 139902 با تخفيف پنج درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان خرداد ماه جاری تقديم مي گردد.
شما می توانید زندگی خود را تغییر دهید

شما می توانید زندگی خود را تغییر دهید

نویسنده: تیم لورنس
مترجم: نسرین گلدار
ناشر: آسیم
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 284
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1385 - دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب

درعالم هستی شما تنها کنترل کامل یک چیز را در توان خود دارید و آن چیزی جز اندیشه خود نیست. می توانید در هر لحظه ای تصمیم بگیرید که به چه موضوعی فکر کنید. اندیشه شما و آن طور که حوادث را تفسیر می کنید، احساساتتان را سبب می گردد -که این احساسات می توانند مثبت یا منفی باشند.اندیشه و احساس شما، اقدامات شما را سبب می گردد و نتایجی را که به دست می آورید، مشخص می سازد. همه چیز با اندیشه شما شروع می شود.

اندیشه های مثبت بر غنای زندگی می افزایند، به شما امکان و قدرت می دهند تا احساس قدرت بیشتری بکنید و به اطمینان خاطر بیشتری برسید. مثبت اندیشی صرفاً یک موضوع انگیزه بخشی نیست. بلکه تأثیری سازنده و قابل اندازه گیری بر شخصیت، سلامتی و میزان انرژی و خلاقیت شما دارد.هر چه مثبت تر و خوش بین تر بشوید، در تمامی شئونات زندگی تان شادتر خواهید بود. اما اندیشه های منفی برعکس این موقعیت را ایجاد می کنند. اندیشه های منفی شما را از قدرت محروم می سازند تا احساس ضعف بکنید و اطمینان خود را از دست بدهید.هرگاه به یک مورد منفی بیندیشید یا حرف منفی بزنید، قدرتتان را از دست می دهید. احساس خشم و تدافعی به شما دست می دهد.احساس ناراحتی و مرارت می کنید. به مرور، اندیشه منفی می تواند به لحاظ فیزیکی شما را بیمار کند و حتی روابطتان را مسموم سازد.

در طول زندگی لحظاتی هست که جریانها تغییر می کنند و شما برای همیشه دچار تحول می شوید. مدتها بعد از گذشت این لحظات می توانید آنها را با وضوح و شفافیت به یاد بیاورید.آن لحظات آمیخته با غنای منحصربه فرد بصیرت، شور و هیجان و حضور، واقعی تر از واقعیت به نظر می رسند. در آن لحظات شما از زندگی روزمره خود خارج شده قدم به دنیای بیداری و آزادی می نهید.

عاقبت به منزل رسیده اید، از بودن در وجود خود لذت می برید و آن چیزی را احساس می کنید که انیشتین همبستگی با تمام زندگی نامید.سفر شخصی شما - شکستها و موفقیتها ، جراحات و خردمندیها - معنای عمیقی برایتان دارد.

فهرست

• قسمت اول: تغییر خود 
• قسمت دوم: تغییر زندگی

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

شما می توانید زندگی خود را تغییر دهید

  • ناشر: آسیم
  • کد کتاب: 95916 - 18/1
  • موجودی: موجود نمی باشد
  • 0ریال

برچسب ها: تیم لورنس, نسرین گلدار, خودشناسی, روانشناسی اجتماعی, موفقیت, راه و رسم زندگی, روانشناسی موفقیت, کتاب شما می توانید زندگی خود را تغییر دهید