كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 كد 139902 با تخفيف پنج درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان خرداد ماه جاری تقديم مي گردد.
شماره ی ناشناس

شماره ی ناشناس

نویسنده: آرش آذرپناه
ناشر: نیماژ
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 152
اندازه کتاب: رقعی  - سال انتشار: 1394 - دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب

مجموعه ده داستان

این کتاب دارای ده داستان متفاوت به نام های ؛ به هیچ باختن، خوف خانه، سفر کویری، شاعرانه ی شیرها،شب سرد سردار جنگل،شماره ی ناشنای، فراموشی فردا، قدم زدن در تمام شهرهای جهان، گم شده در گرما و نقطه های تاریک آدم ها است.

...شما خیلی زیبا هستید خانم.چه موهای طلایی و ظریف و زیبایی». مجموعه داستان شماره ناشناس اینگونه با داستان به هیچ با ختن  آغاز می شود. با ریتمی آرام. داستان یک جوان فیلسوف مآب که فقط به خاطر یک شرط پایش به استادیوم آزادی کشیده می شود. وشرط را می بازد. مجید و شایان با او شرط می بندند که ایران بازی فوتبال را از ژاپن می برد ولی او می گوید می بازد و آخر می برد البته ایران نه راوی.

داستان با ریتمی منطقی و خوب پیش می رود تا جایی که کار به استادیوم می کشد، از آن به بعد سطح  داستان تا یک گزارش پایان می آید. گزارش فوتبال و در نهایت هم که راوی هنگام خروج زیر دست وپای تماشا گران له و لورده می شود و گره کور داستان می شود که خواننده می ماند وپایان داستانی که باز است که راوی مرده و دارد با فرشته صحبت می کند یا باهم اتاقی زن بیمار خود...
داستان خوف خانه نسبت به داستان به هیچ با ختن ودیگر داستان ها متفاوت است. در این داستان قلم نویسنده بسیار پخته تر و روانتر  شده.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

شماره ی ناشناس

  • ناشر: نیماژ
  • کد کتاب: 36129
  • موجودی: در انبار
  • 150,000ریال
  • 135,000ریال

برچسب ها: آرش آذرپناه, داستان های کوتاه فارسی, کتاب شماره ی ناشناس