كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
سلامتی کامل

سلامتی کامل

نویسنده: دیپاک چوپرا
مترجم: حمیدرضا بلوچ - حسن هندی زاده
ناشر: صفي عليشاه
زبان كتاب: فارسي
تعداد صفحه: 343
اندازه كتاب: وزیری - سال انتشار: 1379 - دوره چاپ: 2

کمیاب - کیفیت : درحد نو ~ نو

 

مروری بر کتاب

ممكن است بتوان گفت كه معنويت و پزشكي دست در دست يكديگر حركت مي‌كنند زيرا هر دو به جوهر حيات احترام مي‌گذارند، اما چگونگي آشنايي دكتر ديپاك چوپرا و ساير همكاران پزشك او با علم پزشكي به اين شكل نبود. چوپرا كه متخصص غدد مترشحه است، از هندوستان به آمريكا آمد و در سال 1970 در نيوجرسي مشغول به كار شد.

ديري نگذشت كه در بوستون در بيمارستان مموريال نيوانگلاند شروع به كار كرد. او كه از محدوديت‌هاي پزشكي غربي ناراحت و دلگير بود به ريشه‌هاي پزشكي در هند روي آورد و به مطالعه آيورودا مشغول شد. در واقع طب ذهن - جسم و روح است كه در آن، روح انسان نقش مهمي در التيام ايفا مي‌كند. مطالعه او در زمينه ايمني‌شانسي عصبي- رواني و جوهر معنويت سببي شد تا او با باني مراقبه متعالي (تي  - ام) ماهاراشي يوگي، همكاري كند و اينجا بود كه با مفاهيم ذهن و آگاهي آشنا شد.

اما چوپرا در همين‌جا متوقف نشد، او در جستجوي علم و آگاهي، مطالب متعددي را از اقصي نقاط جهان مطالعه كرد كه از جمله مي‌توان به نوشته‌هاي اينشتين، بليك، مولانا، بهاگاوادگيتا، انجيل، قرآن، ‌لائو تژو، و تاگور اشاره كرد.

كتاب حاضر با ارائه آزمون‌هاي براي شناسايي تيپ بدني خود به شما كمك مي‌كند كه از طريق مديتيشن، رايحه‌درماني، موسيقي‌درماني، حركت‌هاي ورزشي و بالاخره برنامه غذايي مناسب نوع بدن خود، به تعادل و سلامتي كامل دست پيدا كنيد.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

سلامتی کامل

  • 450,000ریال

برچسب ها: دیپاک چوپرا, حمیدرضا بلوچ, حسن هندی زاده, عرفان هندی, فراروانشناسی, مراقبه, مدیتیشن, فرادرمانی, انرژی درمانی, روانشناسی عرفانی, شفای کوانتومی, کتاب سلامتی کامل