كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 كد 139902 با تخفيف پنج درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان خرداد ماه جاری تقديم مي گردد.
شفای زندگی

شفای زندگی

نویسنده: لوئیز ال. هی
مترجم: گیتی خوشدل
ناشر: پیکان
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 345
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1395 ~ 1389 - دوره چاپ: 59 ~ 39

 

مروری بر کتاب

لوییز ل . هی نویسنده کتاب پرفروش شفای زندگی از رهبران بلند آوازه بین المللی « نهضت عصر نوین » است .  پیام اصلی خانم لوییز هی این است که : اگر مشتاق باشیم که روی ذهن خود کار کنیم ، تقریباً همه چیز را می توان شفا داد.

 نویسنده این کتاب ، تجربه های بسیار و اطلاعات دست اولی درباره شفا دادن دارد که سخاوتمندانه آنها را در اختیار ما می گذارد . حتی این دانش که چگونه سرطان وخیم پیشرفته اش را خود علاج کرده است . خانم لوییز هی ، در سخنرانیها و کلاسها و تمرینهای عملی اش و حتی هنگامی که به عنوان سخنران میهمان ، بر صحنه تلویزیون ظاهر می شود ، مراحل عملی برای زدودن ترس ، و علل امراض را بیان می کند.

وی همچنین  به عنوان مشاور علوم ما بعد الطبیعه، زندگیش را وقف یاری به دیگران میکند تا خلاقیت خود را باز یابند و استعدادهای خود را شکوفا سازند. از این رو، شاگردانش میتوانند موانعی که آن ها را از تندرستی کامل، یا خواسته های زندگیشان دور میکند، از سر راه بردارند.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

شفای زندگی

  • ناشر: پیکان
  • کد کتاب: 107154 - 8/1
  • موجودی: موجود نمی باشد
  • 0ریال

برچسب ها: لوئیز ال. هی, گیتی خوشدل, روانشناسی موفقیت, روانشناسی عشق, عرفان غرب, راه و رسم زندگی, روانشناسی عرفانی, کتاب شفای زندگی