منو
سبد خرید

شعر امروز خراسان

شعر امروز خراسان
شعر امروز خراسان
  • موجودی: موجود
  • مدل: 130546 - 116/5
  • وزن: 1.00kg
3,000,000 ریال

شعر امروز خراسان

گردآوری: م. آزرم  , م. سرشک
ناشر: توس
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 480
اندازه کتاب: وزیری گالینگور - سال انتشار: 1342 - دوره چاپ: 1

کمیاب - کیفیت : درحد نو 

 

مروری بر کتاب

تا آنجا كه به‌ياد می‌ آورم، از دوران مدرسه تا هم اكنون كه قريب دوازده سال از زندگي مطبوعاتيم می‌گذرد، هميشه به كتاب عشق ورزيده‌ام و اين پيوند موجب شده است كه زندگی‌ام را در كار كتاب بگذرانم. در سال‌های اخير به‌واسطه آشنايی بيشتر با فضلا و شعرای خراسان خصوصا راهنمايی‌های دوستان شاعر، آقايان آزرم، سرشک، كمال و حكيمی به ادبيات فارسی آشنا و علاقه‌مند شدم.  

سازمان انتشارات توس كه به ياری علمی دوستان دانشمند و ذی‌صلاح بوجود آمده است آرزوی ديرين مرا در بوجود آوردن سازمانی انتشاراتی كه همواره در اشتياق آن بوده‌ام برآورد.  كتاب شعر امروز خراسان اولين كتاب از سلسله‌ی انتشارات توس است كه به‌دوستداران شعر معاصر فارسي تقديم می‌شود. در به‌وجود آوردن سازمان انتشارات توس از مساعدت‌هی دوست عزيز و ديرينم آقاي احمد رحمتی برخوردار بوده‌ام.

يادآوری اين نكته نيز لازم است كه من زندگی مطبوعاتی‌ام را مرهون الطاف دوستان بزرگوارم آقايان محمود كاشي‌چی و قاسم قاسميان مديران محترم بنگاه گوتمبرگ تهران و مشهد هستم و اميدوارم خداوند توفيق دهد تا در كار چاپ آثار نفيس كه مورد نهايت علاقه‌ی من است بيش از پيش موفق باشم. ضمنا از دوستان شاعرم آقايان «آزرم و سرشك» كه نتيجه كوشش و تاليفشان را بدون هيچگونه چشم‌داشت در نهايت بزرگواری در اختيارم گذارده‌اند صميمانه تشكر می‌كنم. 

با اشعاری از :

قمر آریان آزرم
آگاهی
طاهری
مویدی
كیانوش
قهرمان
داریوش
رسا
و....

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات