كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
شش متفکر اگزیستانسیالیست

شش متفکر اگزیستانسیالیست

نویسنده: ه. ج. بلاکهام
مترجم: محسن حکیمی
ناشر: نشر مرکز
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 278
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1372 - دوره چاپ: 2

 

مروری بر کتاب

گزارشی فشرده، اما اساسی از اندیشه های شش اندیشمند عمدی اگزیستانسیالیست، شرح، متکی بر اثر فلسفی اصلی هر اندیشمند است و بخش نتیجه گیری ، به جمعبندی افکار هر شش تن پرداخته کل این جریان فکری را تفسیری ارزیا بی می کند ، می کوشد برداشت های نادرست و نقد های ناروا را بزداید. و جنبه های مشترک و نیز انفرادی اندیشه های این فیلسوفان را نشان دهد.

نویسنده اگزیستانسیالیسم نه چون عارضه ای از عقل ستیزی مر تبط با بی حرمتی و فروپاشی زمانه ی ما، بلکه یک دوره ی ضروری تجربه انسانی شمرده، چرا که این فیلسوفان کوشیده اند تنها اندیشه ورز نباشد بلکه به گونه ای شخصی با موقعیت انسان که در مو قعیت زمانه ی آن ها نهفته است زندگی کنند. 

فهرست

کی‌یر که گور
فردریش نیچه
کارل یاسپرس
پابریل مارسل
مارتین هایدگر
ژان پل ساتر

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

شش متفکر اگزیستانسیالیست

  • ناشر: نشر مرکز
  • کد کتاب: 90314 - 50/1
  • موجودی: در انبار
  • 295,000ریال
  • 200,000ریال

برچسب ها: ه. ج. بلاکهام, محسن حکیمی, فلسفه غرب, مقالات فلسفی, فلسفه اجتماعی, اگزیستانسیالیسم, کتاب شش متفکر اگزیستانسیالیست