کتاب ششمین راه حل فروشگاه اینترنتی آی کتاب :  iketab کتاب رمان انتشارات دامون

ششمین راه حل

نویسنده: اعظم ابراهیمی
ناشر: دامون
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 152
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1387 - دوره چاپ: 1 

 

مروری بر کتاب 

... و اما در مورد رمان«ششمین راه حل» باید بگوئیم که اثری کاملاً "زنانه" است.در این اثر همان چهره ی آشنای زن ایرانی،"فرشته ی خانه نشین" را به عیان می بینیم که خواننده را در پی واکنشهای قهرمان داستان به رویدادها، گاه از غضب به ناله وا می دارد.اما این نیز واقعیتی از زندگی زن ایرانی در این برهه از زمان و در این دوران گذار است.

زنی که خواسته های او از زندگی هنوز شکل مشخصی نگرفته و جایگاهش در خانواده و جامعه ناپایدار و لغزش پذیر است.او شکننده، آسیب پذیر و فاقد اعتماد به نفس کافی برای ابراز واکنشهای جدی به رویدادهای زندگی است.او اسیر ناتوان کششهای عاطفی خویش است و گاه روح و جان هردو را همچون"فاوست" به شیطان عشق می فروشد اما آنچه ما با ازاء دریافت می کند، سکه ی باطل شده ای بیش نیست.

تا اینجا بازگویی رنجهای زنانه ای است که نویسنده با توانایی در صدد روایتش برآمده و برای خواننده نیز آشنا است.اما آنچه به این اثر جلوه ی متفاوتی می بخشد، جستجوی قهرمان ما برای یافتن روزنه ای برای برون رفت از این آسیب پذیری به بن بست رسیده است.«ششمین راه حل» تلاش نویسنده و قهرمان داستان برای عبور از این روزن و رسیدن به روزآگاهی است.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

ششمین راه حل رمان دامون فروشگاه اینترنتی آی کتاب : Persianbook آی کتاب

  • ناشر: دامون
  • کد کتاب: 76288 - 103/1
  • موجودی: در انبار
  • 100,000ریال
  • 75,000ریال

برچسب ها: اعظم ابراهیمی, داستان های فارسی, داستان های اجتماعی, کتاب ششمین راه حل