منو
سبد خرید

شرلوک هولمز و ماجراهای پلیسی

شرلوک هولمز و ماجراهای پلیسی
درحال حاضر موجود نمی باشد
شرلوک هولمز و ماجراهای پلیسی
  • موجودی: درحال حاضر موجود نمی باشد
  • مدل: 109636 - 7/3
  • وزن: 0.30kg
  • UPC: 15
0 ریال

شرلوک هولمز و ماجراهای پلیسی

نویسنده: آرتور کنان دویل
مترجم: بهرام افراسیابی
ناشر: راد
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 156
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1373 - دوره چاپ: 1

کمیاب - کیفیت : درحد نو

 

مروری بر کتاب

بیشتر از یکصد سال است که انبوهی از مردم جهان، خوانندگان کتاب در درجه اول، و بعد شنوندگان رادیو، بینندگان تئاتر و تماشاگران سینما و تلویزیون، دل به عملیات جالب و گاه حیرت آور یک کارآگاه خصوصی انگلیسی به نام شرلوک هولمز سپرده اند.

دایره المعارف داستان های پلیسی، شرلوک هولمز را «بزرگترین کارآگاه در عرصه ادبیات» و « احتمالا مشهورترین مخلوق ادبی همه اعصار» می خواند.خالق شرلوک هولمز سر آرتور کانن دویل طبیب و نویسنده ی اسکاتلندی است که ماجراها را نه از زبان خودش که از زبان دکتر واتسن، دوست و مصاحب هولمز نقل می کند...

...خانه بسیار ساکت و آرام بود و فقط صدای تیک‌تاک ساعت دیواری در راهرو به گوش می‌رسید و اگر اون هم نبود سکوت مرگبار به خانه حاکم می‌شد.
کم‌کم اضطراب مبهمی وجودم را فرا گرفت.
این مردم آلمانی که بودند؟ در این وضع عجیب و غریب در این مکان دور افتاده چه می‌کردند؟
و این مکان کجاست؟
تنها چیزی که می‌دانستم این بود که ده مایل از ایفلیود دور هستم اما اینکه در شمال جنوب مشرق مغرب هستم نمی‌دانستم برای این مورد ریدینگ و احتمالاً دیگر شهرهای بزرگ در شعاع قرار داشتند بنابراین این محل چندان نباید دور باشد.

با این حال کاملاً مطمئن بودم که ما در روستا هستیم. در اتاق قدم می‌زدم و زیر لبم آهنگی را زمزمه می‌کردم تا روحیه خودم را حفظ کنم و احساس کنم که آن پنجاه گینی را به دست آورده‌ام.
نگهان بدون هیچ صدایی و ناگهانی در اتاق من به آرامی باز شد.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات