كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
شرح زندگی یک یوگی

شرح زندگی یک یوگی

نویسنده: پاراما هانسا یوگا ناندا
ناشر: تعالیم حق
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 384
اندازه کتاب: جیبی - سال انتشار: 1380 - دوره چاپ: 1 

کیفیت : درحد نو


مروری بر کتاب 

بشر از آغاز حضور در این کره ی خاکی ، در پاسخ به تمنای جوهره ی آسمانی اش ، در جستجوی ناشناخته ها درهرجا به کاوش پرداخته است ؛ گروهی در دنیای درون و گروهی در عالم بیرون .جستجوگران عالم بیرون ، دستاوردهای خود را علم نام نهادند و جویندگان درون ، یافته هایشان را معنویت خواندند ....

سرگذشت یک یوگی پاراهامسا یوگاناندا نخستین یوگی و استاد بزرگ هند است که مدتی طولانی (بیش از سی سال) در غرب به سر برده است. او در این کتاب با وضوحی روشن قوانین ظریف اما محکم و قطعی کیهانی را که یوگی ها از آن طریق معجزات خود را به انجام می رسانند و بر خویشتن و طبیعت تسلط می یابند شرح می دهد.سبک شیرین و صادقانه بیان او این حکایات را برای یکایک ما به خاطره ای ابدی مبدل می سازد.

در این کتاب بارها با واژه یوگا روبرو می شویم که بر خلاف آنچه اکنون در اذهان رایج است یک رشته حرکات جسمانی نیست . واژه یوگا از ریشه سانسکریت یوج به معنای پیوستن و اتحاد و اتصال است که از دیرباز هدف هرگونه نیایش و عبادت و تمرین معنوی بوده است .پاراهامسا یوگاناندا در هفتم مارس 1952 در لوس آنجلس کالیفرنیا پس از اتمام سخنرانی خود در ضیافتی که به افتخار اچ . ای . بینای . آر .سن سفیر هند در آمریکا برگزار شده بود به « ماهاسامادی » ( آرامش بزرگ ) فرو رفت و چشم از جهان فرو بست .

 

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

شرح زندگی یک یوگی

  • ناشر: تعالیم حق
  • کد کتاب: 83483 - 55/1
  • موجودی: موجود نمی باشد
  • 0ریال

برچسب ها: پاراما هانسا یوگا ناندا, عرفان هندی, مراقبه مدیتیشن, یوگا, کتاب شرح زندگی یک یوگی