كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 كد 139902 با تخفيف پنج درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان خرداد ماه جاری تقديم مي گردد.
شخصیت شناسی

شخصیت شناسی ؛ هنر و علم تحلیل شخصیت

نویسنده: کارل ا. واگنر
مترجم: ناتالی چوبینه
ناشر: تنویر
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 362
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1385 - دوره چاپ: 1 

کیفیت : در حد نو


مروری بر کتاب 

یکی از قدیمی ترین خواسته های بشر، تشخیص و پی بردن به جایگاه خود در جهان هستی است.   در طول تاریخ ما به وجود روابط غریب و فریبنده ای میان خود، طبیعت و جهان بزرگتر پی برده ایم.   ما مدل هایی را برای انعکاس درک خود از روابط چند گانه ای که با آن روبرو هستیم ایجاد کرده ایم. قیافه‌شناسی نام مناسبی برای علم خواندن اجزای صورت است. این علم در اواخر قرن هجدهم توسط لاواتار سازمان دهی شد و در اوایل و میانه قرن بیستم به دست هلمز ویتیر مرتن به تکامل رسید.

شخصیت‌شناسی، یا تحلیل شخصیت، را خیلی ساده می‌توان به صورت کاوشی در سرشت انسان، آن‌گونه که در قالب انسانی بازتاب یافته، جمع‌بندی کرد. ما می‌توانیم با مشاهده چهره، بدن، دست‌ها، اطوارها، راه رفتن، یا سایر جنبه‌های یک فرد که به چشم بیاید، شخصیت، وضع سلامتی و توانایی‌های شغلی او را تعیین کنیم. شخصیت‌شناسی را می‌توان به نوعی یک اصطلاح دربردارنده به حساب آورد که فوت و فن‌های گوناگون تحلیل شخصیت بر پایه مشاهده را شامل می‌شود. جمجمه‌شناسی، قیافه‌شناسی، تحلیل دست، عنبیه‌شناسی و نظام‌های دیگر درون قلمرو شخصیت شناسی قرار می‌گیرند.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

شخصیت شناسی

  • ناشر: تنویر
  • کد کتاب: 69892 - 33/5
  • موجودی: در انبار
  • 150,000ریال
  • 120,000ریال

برچسب ها: کارل ا. واگنر, ناتالی چوبینه, جمجمه خوانی, قیافه شناسی, شخصیت شناسی, انسان شناسی, زبان بدن, کتاب شخصیت شناسی