کتاب شب هنگام زمان من است فروشگاه اینترنتی آی کتاب :  iketab کتاب رمان انتشارات لیوسا

شب هنگام زمان من است

نویسنده: ماری هیگینز کلارک
مترجم: عطیه رفیعی
ناشر: لیوسا
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 430
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1384 - دوره چاپ: 1 

کیفیت : عالی ~ درحد نو

 

مروری بر کتاب 

تعریف جغد همیشه به او احساسی خوشایند می داد؛ پرنده ی شب، شکارچی شب، با چنگالهایی تیز و پرهایی نرم که هنگام پرواز هیچ صدایی ایجاد نمی کرد. تمثیلی مناسب برای فردی با عادتهای شبانه. او بعد از انتخاب شکارش، با خود می گفت:  من جغدم و شب هنگام زمان من است. 

دانشجویان فرهنگستان استون کرافت، در بیستمین گردهمایی فارغ التحصیلی شرکت می کنند تا این مراسم را جشن بگیرند، ولی در این میان حوادثی ناگوار رخ می دهد که منجر به قتل چند نفر و تهدید جین شریدان، یکی از افتخارات فرهنگستان می شود که رازی در دل دارد؛ رازی که گمان می کرد هیچ کس از آن آگاه نیست و…

راهروی هتل گرم بود و پوشیده از فرشهای بزرگ و صندلیهای راحت. پیشخوان در سمت چپ قرار داشت و جین می‌توانست از گوشه‌ی آنجا کافه را که در حال پر شدن با دعوت‌شدگان به کوکتل پارتی بود، ببیند. نوشته‌ای روی پیشخوان قرار داشت که ورود اعضای گردهمایی استون کرافت را خوشامد می‌گفت. متصدی هتل که حدودا شصت سال داشت، گفت: "به خونه خوش اومدین، خانم شریدان." و لبخندی زد که موجب شد دندانهای سفید براقش آشکار شود.

موهایش که به طرز بدی رنگ شده بود، دقیقا همرنگ میز پیشخوان به نظر می‌رسید که از چوب گیلاس ساخته و روغن‌کاری شده بود. جین در حالی که کارت اعتباری‌اش را به او می‌داد، ناگهان این فکر مسخره به ذهنش خطور کرد که امکان دارد متصدی قسمتی از میز پیشخوان را جدا کند و به او نشان دهد و بگوید: "ببین، درست همرنگ موهای منه."

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

شب هنگام زمان من است

  • ناشر: لیوسا
  • کد کتاب: 88227 - 107/7
  • موجودی: در انبار
  • 220,000ریال
  • 180,000ریال

برچسب ها: ماری هیگینز کلارک, عطیه رفیعی, داستان های امریکایی, داستان های پلیسی, داستان های جنایی, کتاب شب هنگام زمان من است