منو
سبد خرید

شبح مرگ بر فراز نیل

شبح مرگ بر فراز نیل
شبح مرگ بر فراز نیل
250,000 ریال
  • موجودی: موجود
  • مدل: 99371 - 47/1
  • وزن: 0.30kg

شبح مرگ بر فراز نیل

نویسنده: آگاتا کریستی
مترجم: نیما حضرتی
ناشر: هرمس
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 368
اندازه کتاب: پالتویی - سال انتشار: 1390 - دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب

آگاتا کریستی را با عنوان «ملکه جنایت» می‌شناسند. نویسنده‌ای که سال‌ها است از دنیا رفته اما آثار زیادی که از خود بر جای گذاشته و باعث شده همچنان نام او را در فهرست کتاب‌های پرفروش ببینیم. آثاری که نه تنها در کشور خود، بلکه در بیشتر کشورهای جهان خوانده شده است. طبق آمار موجود، آثار کریستی تاکنون به بیش از صد زبان دنیا ترجمه شده است و کمتر نویسنده‌ای در جهان تاکنون توانسته از این نظر به پای او برسد.

در این داستان، پوآرو که برای گذراندن تعطیلات به مصر سفر کرده، با زوجی آشنا می‌شود که ماه عسل خود را در آن‌جا می‌گذرانند و معماهای داستان‌ها از همین‌جا در ذهن شکل می‌گیرند.

هر دو مرد با دهانی نیمه‌باز،‌ چشمان ندید بدید خود را به دختری دوخته بودند که داشت جلو پست‌خانه از یک رولزرویس قرمز رنگ پیاده می‌شد. دختر، نرم و چابک،‌ از اتومبیل بیرون آمد. کلاه بر سر نداشت و موهای طلایی‌اش به او جلوه خاصی می‌داد.

پیراهنی بلند اندام ظریف و زیبایش را پوشانده بود. از حرکاتش معلوم بود دختر متکی به نفسی است. حضور چنین دختری،‌ با آن سر و وضع ظاهرا بسیار ساده، در شهر کوچک مالتون آندرود پدیده‌ای بسیار نادر به شمار می‌آمد.

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب