منو
سبد خرید

شاید سرنوشت این طور نوشت

شاید سرنوشت این طور نوشت
-13 %
شاید سرنوشت این طور نوشت
  • موجودی: موجود
  • مدل: 138922 - 39/3
  • وزن: 0.50kg
700,000 ریال
800,000 ریال

شاید سرنوشت این طور نوشت

نویسنده: مینا فتحی
ناشر: کتابسرای میردشتی
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 438
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1399 - دوره چاپ: 1


مروری بر کتاب

به گفتۀ نویسنده ، در این رمان احساسی-اجتماعی و عاشقانه ، که در بعد فلسفۀ هستی گرایانه و با قلمی به غایت ساده نگاشته شده است ، دو جریان فکری اجتماعی رایج در جامعه ، یعنی سنت گرایی پوشالی و تفکر منطقی به موازات یکدیگر ، با هم مقایسه می گردند و به چالش کشیده می شوند.
رمان «شاید سرنوشت این طور نوشت» بیانگر این است که چگونه این دو جریان اصلی، قوی و درهم تنیده در بطن جامعه می توانند روی یکدیگر تأثیرات فاحش بگذارند و همچنین از یکدیگر اثر پذیرند. او به عنوان فردی که خود را معتقد به واقع گرایی صرف می داند و روش مشاوره های خود را بر اساس نگاهی واقع گرایانه هدایت می کند، آغاز کتابش را با متنی ساده و شعرگونه از خودش تحت فحوای «همین است که هست» آغاز می کند که به گفتۀ خود او، نه بر اساس نگاهی منفعل، بلکه مطابق با الگوی نظام فکری موجود، برخورد و رویارویی با جریانات و اتفاقاتی است که در طول زندگی با آن مواجه می شویم و گاه هیچ کنترلی بر آن نداریم.
مینا فتحی بر این باور است که زندگی، چه زشت چه زیبا، گاه چاره ای جز این نداریم که بپذیریم همین است که هست و با آن مانند کودکمان برخورد کنیم. او می گوید نخستین رمان بلندش را به قلمی هر چه ساده تر و خودمانی نوشته است تا بتواند با مخاطبان هر چه بیشتری ارتباط برقرار کند.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات