منو
سبد خرید

شاهزاده سیاه

شاهزاده سیاه
درحال حاضر موجود نمی باشد
شاهزاده سیاه
  • موجودی: درحال حاضر موجود نمی باشد
  • مدل: 125163 - 110/2
  • وزن: 0.80kg
  • UPC: 38
0 ریال

شاهزاده سیاه

نویسنده:  دیوید گمل
مترجم: طاهره صدیقیان
ناشر: تندیس
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 623
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1388 - دوره چاپ: 1 

کیفیت : درحد نو ؛ لبه جلد و چهار صفحه کتاب تورفتگی مختصری دارد

 

مروری بر کتاب 

فیلیپ مقدونی که یکی از شاهان کشور کوچک مقدونیه با نبردهای بسیار کشورهای زیادی را اشغال کرده است تا واسه ی پسر خود به ارث گذارد .پسری که به دست شیاطین انتخاب شده و نشانه گذاری گشته و به دست شیطانی دیگر ربوده می شود تا دو شخص از بزرگترین ژنرالهای فلیپ واسه ی پیدا نمودن او پا به یک سرزمین عجیب و شگفت آور گذارند .

"الکساندر" حتي در چهارسالگي ميدانست که انساني نفرين شده است، او به هر موجود زنده اي دست ميزد، از بين ميرفت و به فاصله‌ي چند ثانيه متلاشي ميشد. غير از مادرش "المپياس" و رزم‌آرا "پارمنيون" ، هيچ کس نميتوانست به او نزديک شود. دليل آن وجود روح آشوب، شيطاني ناميرا بود که در هنگام تولد با او درآميخته بود.

"دراي کور: زني شفاگر، همراه "اسطوره" جادوگر هر چه سعي در جلوگيري از تولد اين پسر کردند موثر واقع نشد و او به دنيا آمد. اما آنها دست از تلاش برنميداشتند تا شايد بتوانند روح آشوب درون الکساندر را شکست دهند و اميدوار بودند بتوانند به او کمک کنند تا به جاي زجر و عذاب براي تمام دنيا، روح انساني‌اش را به دست آورد.

اسکندر سوم مقدونی معروف به اسکندر کبیر پادشاه مقدونیه (باسیلیس) بود. او یکی از مشهورترین اعضای سلسله آرگیاد و یکی از بزرگترین امپراتوری‌های تاریخ باستان میباشد. اسکندر در ۳۵۶ سال قبل از میلاد مسیح در "پلا" زاده شد و توسط فیلسوف مشهور یونان، ارسطو تعیلم داده شد و جانشین پدرش فیلیپ دوم مقدونی در ۳۳۶ پیش از میلاد بعد از اینکه پدرش به قتل رسید، شد و ۱۳ سال بعد در ۳۲ سالگی جان سپرد. اگرچه سلطنت و امپراتوری اسکندر زندگی کمی داشتند، اعتبار فرهنگی آن تا قرن‌ها برجا ماند. اسکندر در جنگ‌هایش به عنوان شکست‌ناپذیر شناخته شد و به عنوان موفق‌ترین فرمانده تمام زمان‌ها نامیده میشود...

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات