کاربران گرامی ؛
با توجه به اطلاعیه ستاد مبارزه با کرونا و تعطیلی ناشران ، کتاب هایی که در انبار شرکت موجود می باشد ( کتاب هایی که در کدشان علامت ممیز { / } وجود دارد )، به ترتیب تحویل پست خواهد شد و کتاب هایی که می بایست از انبار ناشران بدستمان برسد پس از شروع فعالیت مجدد ناشران ارسال خواهد شد
شاد و تندرست باشید
شاهراه ثروت

شاهراه ثروت

نویسنده: رابرت کیوساکی
مترجم: ناهید سپهر پور
ناشر: آوین
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 274
اندازه کتاب: وزیری - سال انتشار: 1393 - دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب

افزایش هوش مالی : پولتان را هوشمندانه مدیریت کنید

بسیاری از مردم بر این باورند که برای پول در آوردن به پول نیاز دارند. این باور حقیقت ندارد. همیشه به خاطر داشته باشید که اگر شما می‌توانید پول خود را طی سرمایه‌گذاری در طلا از دست بدهید، پس ممکن است پول خود را در هر حوزه دیگری نیز از دست بدهید. در نهایت، این طلا، سهام، ملک، سخت‌کوشی یا پول نیست که شما را به ثروت می‌رساند. در واقع، این هوش مالی شماست که ثروت را برایتان به ارمغان می‌آورد. در این کتاب نه پولدار شدن سریع آموزش داده می‌شود، و نه فرمول جادویی. در این کتاب به شما گفته می‌شود که چگونه هوش مالی خود را افزایش دهید. این کتاب به شما می‌گوید که چگونه از طریق هوشمندتر شدن، ثروتمندتر شوید.

در این کتاب، پنج هوش مالی اصلی که برای ثروتمندتر شدن به آنها نیاز دارید، برایتان شرح داده می‌شوند. لذا می‌توانید فارغ از اینکه در کدام بازارهای اقتصادی، سهام یا املاک فعالیت می‌کنید، با بهره‌گیری از مطالب این کتاب به موفقیت مالی بیشتر و در نتیجه به ثروت بیشتری دست پیدا کنید.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

شاهراه ثروت

  • ناشر: آوین
  • کد کتاب: 98934 - 38/3
  • موجودی: در انبار
  • 220,000ریال

برچسب ها: رابرت کیوساکی, ناهید سپهر پور, مدیریت مالی, مدیریت بازرگانی, مدیریت اقتصادی, کتاب شاهراه ثروت