منو
سبد خرید

شام مهتاب

شام مهتاب
درحال حاضر موجود نمی باشد
شام مهتاب
  • موجودی: درحال حاضر موجود نمی باشد
  • مدل: 91905 - 77/3
  • وزن: 0.49kg
  • UPC: 10
0 ریال

شام مهتاب

نویسنده: زهرا ناظمی زاده
ناشر: شادان
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 490
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1386 - دوره چاپ : 1

کیفیت : عالی

 

مروری بر کتاب

چند روزی است که خودم را در اتاق زیر شیروانی حبس کرده ام تنها صدایی که مونس تنهایی ام است صدای باران و امواج خروشان دریاست که عجولانه خود را به کناره های ساحل میرساند و دوباره سرگردان و ناامید باز می گردد .

هرروز عصر حول و حوش این ساعت در کناره ی ساحل قدم میزنم و خاطرات گذشته را بارها و بارها مرور میکنم . خاطراتی که برای فرار از آنها به اینجا پناه آورده ام تا شاید بتوانم فراموششان کنم .

ده سال زندگی ؛ که با باورهای خود آن را قبول کردم و سالها سعی و تلاش کردم که آن را با چنگ و دندان نگه دارم ؛ ولی بی فایده بود ؛ مانند گشتن به دور دایره ای که سرانجام به جای اول میرسم .

بارها سعی کردم در این دریای متلاطم خودم را به دست امواج بسپارم ولی امید به خدا مرا از این کار باز داشت و آخر تصمیم گرفتم برای همیشه به جایی پناه ببرم که احساس آرامش میکردم ؛ به اتاق زیر شیروانی که دریای خزر را به همه ی ابهت و زیبایی ؛ میتوان از دریچه ی کوچکش دید .به جایی که به خودم تعلق دارد و کسی نیست که به من امر و نهی کند و فقط و فقط برای خودم زندگی کنم ؛ بدون آقا بالا سر ...

نویسنده کتاب «شام مهتاب» از تضاد عقاید و اختلافات فکرى که سوژه قابل تأملى است حرکت کرده و به مسائل دیگر مى‏‌رسد، اما به هیچ وجه نه قصد و نه ادعاى بررسىِ مشکلات جامعه و یافتن راه حل براى آن را دارد. او بر پایه شخصیت‏‌هاى داستانىِ خود ساخته، بسترى از حوادث مختلف را پهن مى‏‌کند و مانند هر رُمانى، به اتفاقات اجتماعى گوشه چشمى دارد. بى‏‌شک خواننده هشیار هم از ذهن خود به داستان و شخصیت‏‌هایش مى‏‌نگرد و سعى در ایجاد ارتباط با آنها خواهد داشت.

«شام مهتاب» از داستان‏‌هاى جذب کننده و مورد پسند است و در ایجاد رابطه منطقى با مخاطب مى‏‌تواند اثر گذار باشد. نویسنده، با تجربه اندوخته شده از کتاب قبلى و آنچه خود از سال‌هاى زندگى آموخته، داستانى داراى منطق و چهارچوبِ باورپذیر به رشته تحریر در آورده است که در نگاه مخاطبش احساس همراهى را برمى‏‌انگیزد.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات