منو
سبد خرید

شاد بودن را انتخاب کنید

شاد بودن را انتخاب کنید
درحال حاضر موجود نمی باشد
شاد بودن را انتخاب کنید
  • موجودی: درحال حاضر موجود نمی باشد
  • مدل: 9300
  • وزن: 0.30kg
  • SKU: 32452
  • UPC: 11
0 ریال

شاد بودن را انتخاب کنید

نویسنده: ریما رادنر
مترجم: مهدی قراچه داغی
ناشر: ذهن آویز
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 280
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1391 - دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب

راهنمای کامل خوشبختی

زیبایی درونی خود را کشف کنید

کتابی که در دست دارید، یک راهنمای کامل خوشبختی است که شما را در کشف و یافتن زیبایی درونی خود کمک می نماید، تا بتوانید همواره زندگی شاد و موفقی داشته باشید.

برای بیشتر مردم احساس خوشبختی کردن امری سخت و دشوار است؛ زیرا آن را وابسته به عاملی خارجی می‌دانند و عوامل بیرونی را بر احساس خوشبختی‌شان تأثیرگذار می‌دانند. یعنی اگر شرایط دلخواه‌شان ایجاد نشود، خود را شاد و خوشبخت نمی‌دانند. این در حالی است که بیشتر روانشناسان و محققان می‌گویند احساس خوشبختی باید درونی باشد.

اینجاست که مسأله تفکر مثبت برای القای درونی و عمیق احساس راحتی، لذت و البته خوشبختی بیشتر خود را نشان می‌دهد. شما باید هر روز با تفکرات شادی‌بخش این احساس را در خود تقویت کنید تا مصداق جمله انسان همان چیزی است که می‌اندیشد، باشید. اگر تفکر شما درباره خودتان بر مدار خوشبختی باشد، این حس در شما قوی‌تر و ریشه‌دارتر می‌شود.

دکتر رابرت هولدن، مدیر مرکز «موفقیت، شادکامی و هوش ذهنی» که از محققان مطرح در زمینه خوشبختی و آرامش درونی است، در اینجا شما را به روشن کردن موتور خوشبختی‌تان تشویق می‌کند.

اگر اجازه دهیم که عوامل بیرونی و شرایط، حال و هوای روحی‌مان را کنترل کنند و خودمان هیچ‌کاره باشیم، یعنی خود را برده احساسات‌مان کرده‌ایم. در این شرایط آزادی روحی‌مان را از دست می‌دهیم؛ یعنی خیلی راحت اجازه می‌دهیم که نیروهای بیرونی میزان خوشبختی و اصلاً بود و نبودش را برای ما تعیین کنند. از سوی دیگر ما این توانایی را داریم که خود را از عوامل تأثیرگذار بیرونی رها کنیم. در واقع ما باید شادکامی و خوشبختی را انتخاب کنیم و عوامل شادی‌ساز زندگی‌مان را با دست خودمان خلق کنیم.

شادی و خوشحالی در ذات ما انسان هاست. این حسی است که همه ما قبل از بسیاری آموخته های دیگر بی واسطه آن را تجربه می کنیم. قبل از اینکه به مدرسه برویم، بفهمیم اهل کدام کشور هستیم، وارد دانشگاه شویم و... شادبودن را تجربه می کنیم. شادی زمانی سراغ شما می آید که در مرحله تعادل با خودتان قرار بگیرید.

پس خودتان منبع شادی خودتان باشید و از دیگرن انتظار نداشته باشید که خوشحالتان کنند. افراد شاد و خوشبخت افراد شاد و موقعیت های شاد بیشتری را به سمت خود جذب می کنند. برای اینکه هر لحظه در زندگی شاد باشید باید به چیزهای مثبت و خوب زندگی و کارتان تمرکز کنید و منفی های آن را کنار بگذارید. اجازه ندهید که ناامیدیها در شما رخنه کند و انرژی شما را از بین ببرد.

فقط شما می توانید زیبایی درونی خود را کشف کنید و در هر لحظه از زندگی خود تصمیم بگیرید که شاد باشید یا ناشاد!. یادتان باشد تصمیم گیری در این مورد با شماست. مسئله مهم این است که هیچ کس نمی تواند به شما بگوید چه چیزی خوشحالتان می کند، در واقع شما بهتر از هر کسی می توانید به خودتان کمک کنید. تبدیل شدن به یک انسان شاد همانند سفری است که باید آن را از همین الآن شروع کنید! یک زندگی شاد را انتخاب کنید و به خودتان قول دهید که در این راه دست از تلاش برندارید. به خاطر داشته باشید برنده ها کارهایی را انجام می دهند که بازنده ها می خواهند آن کار را انجام دهند...

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات