دسته بندی کتاب ها
سبد خرید شما

شادکامی ؛ سلفون

شادکامی

نویسنده: جان بی. گایزل
مترجم: محمد حجازی
ناشر: ابن سینا - فرانکلین
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 184
اندازه کتاب: رقعی سلفون - سال انتشار: 1347 - دوره چاپ: 4

کمیاب - کیفیت : در حد نو _ نو ؛ نوشته تقدیمی دارد


مروری بر کتاب

اگر نگاهی واقع بینانه به دنیای پیرامون خود داشته باشیم به این واقعیت اذعان می کنیم که اکثر افراد جامعه با مسایل و مشکلات عدیده ای مواجه می باشند ولیکن بعضی از آنان با وجود هر گونه مشکل و یا استرسی که دارند، زندگی خود را با شادکامی تجربه می کنند.

شاد بودن می‌تواند یکی از بزرگ‌ترین مبارزات ما در زندگی باشد ، برای شاد بودن باید بر افکار شاد تمرکز کنیم.
شادی یک احساس درونی است که همراه با نشاط ،خنده ، لذت ، امید ، احساس رضایت و خوشبینی به صورت گذرا،حسی و بلند مدت در فرد به وجود می آید ..

انسان موجودی شادی خواه و لذت طلب است و تمام شورها ، شوق ها و لذایذ زندگی منتظر کسانی است که با تلاش و تفکر و مقاومت ، خود را به آن می‌رسانند بنابراین ، بهتر است افکار شاد و سلامت داشته باشیم و سلامتی را حق انسانی و شایسته خود بدانیم و با خود ملایم بوده و خانواده خود را بپذیریم.

آیا شما راه و روش خود را در آینده بر لوح خیال کشیده اید؟پیش از آن که استاد معمار دست به کار بزند مینشیند و با در نظر گرفتن اندازه و قطع زمین و سرمایه موجود و احتیاجات صاحبکار ،نقشه میکشد و پس از آنکه نقشه از هر جهت مورد پسند شد ، شروع به کار میکند.این کتاب به شما کمک میکند که خودتان را بهتر بشناسید و بتوانید برای آینده و زندگیتان به خوبی تصمیم گیری کنید.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات