منو
سبد خرید

شادمانی پایدار

شادمانی پایدار
درحال حاضر موجود نمی باشد
شادمانی پایدار
  • موجودی: درحال حاضر موجود نمی باشد
  • مدل: 122416 - 31/5
  • وزن: 0.20kg
  • UPC: 12 = 19
0 ریال

شادمانی پایدار

نویسنده: ریچارد کارلسون
مترجم: ارمغان جزایری
ناشر: البرز
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 153
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1377 - دوره چاپ: 1

کیفیت : درحد نو

 

مروری بر کتاب

مردم درست به همان‌اندازه شادمانند که تصمیم می‌گیرند، باشند.
آبراهام‌لینکلن

شادمانی حالتی از ذهن است نه رشته‌ای از حوادث، احساسی است آرام بخش که می‌توانید همیشه تجربه‌اش کنید با آن زندگی کنید و نه چیزی که برای یافتنش نیاز به جستجو داشته‌باشید.
ما در عصری پیچیده و در حال تغییر زندگی می کنیم که شاید بتوان آن را دوران بلوغ نوع بشر خواند. بنا بر این، برای رسیدن به احساس رضایت، باید تلاش کرد. فشارهای زندگی امروزی، پیوسته ما را به کسب موفّقیت و مال و منال، تشویق می کنند و به جای کسب احساس رضایت از درون خودمان، ما را به بیرون، متوجّه می سازند.

آیا شادی را باید در ثروت جستجو کرد یا در تحصیل و دیگر عوامل مادی؟ ایا شادی در خانواده نهفته است یا در اجتماع؟ ایا شادی، ریشه در محیط دارد یا وراثت؟ ایا رابطه ای بین شادی و تیپ شخصیتی وجود دارد؟ ایا اساساً می توان شادی را به شیوه ای علمی، مورد سنجش قرار داد و درباره مؤلّفه های آن، سخن گفت؟ ایا مذهب، موجب شاد بودن افراد می شود یا موجب غمگینی آنها؟ و ایا برخی از جوامع، شادتر از جوامع دیگر هستند؟ و سرانجام، رمز شادی در چیست؟ و شادی واقعی را در کجا می توان جستجو کرد؟ و به چه عواملی بستگی دارد؟

فهرست

اصل تفکر
اصل روحیات
اصل احساسات
روابط
فشار عصبی
حل مشکلات
شادمانی
عادات و اعتیادها
و...

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات