دسته بندی کتاب ها
سبد خرید شما

سی کارآفرین ؛ 2

سی کارآفرین 2

ناشر: هما - دانشگاه صنعتی شریف
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 368
اندازه کتاب: رحلی - سال انتشار: 1389 - دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب

گفتگو با سی تن از دانش آموختگان کارآفرین دانشگاه صنعتی شریف

پس از تجربه چاپ سری اول کتاب «سی کارآفرین» و دریافت دیدگاههای مخاطبان در طی سال 1388، بر آن شدیم تا سری دوم این کتاب با تغییراتی چند، هم در ساختار صفحه‌آرایی و هم در محتوای کتاب فراهم آید.

در این راستا، مهمترین تغییر در شیوه سؤال پرسیدن از اشخاص رخ داد که در آن، قالب «گفتگو» بر قالب «مصاحبه های رایج» می چربید و در مجموع، تلاش شد تا کاری نو عرضه شود و این تغییر در شیوه سؤال پرسیدن ملاحظه می شود.

کوشیدیم ضمن رعایت حرمت و مقام هر کس در هنگام گفتگو، حال و هوای گپی دوستانه بر فضای مشترکمان حکمفرما باشد تا خواننده نیز خود را در روند بحث، حاضر بداند. بدین ترتیب در برخی موارد، شاهد سؤال و جوابهای کوتاه و پی در پی بودیم که با مصاحبه های «عصا قورت داده» آشکارا و تعمداً در تضاد بود.

برای این کتاب، یک کار کارشناسی انجام گرفت و حدود 30 هدف از سازمانهای مختلف به عنوان مخاطب، شناسایی شدند و کتاب برای همه در ایران فرستاده‌ شد.

از جمله این کتاب برای معاونتهای پژوهشی دانشگاههای دولتی و آزاد، مراکز فنی‌وحرفه‌ای، مراکز رشد و کارآفرینی، پژوهشکده¬ها و سازمانهای مجری مثل زیرمجموعه های وزارت صنایع ، نیرو، نفت، بانکها و نهادهای سیاستگذار مثل مرکز پژوهشهای مجلس هم فرستاده‌ شد.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات