کاربران گرامی ؛
با توجه به اطلاعیه ستاد مبارزه با کرونا و تعطیلی ناشران ، کتاب هایی که در انبار شرکت موجود می باشد ( کتاب هایی که در کدشان علامت ممیز { / } وجود دارد )، به ترتیب تحویل پست خواهد شد و کتاب هایی که می بایست از انبار ناشران بدستمان برسد پس از شروع فعالیت مجدد ناشران ارسال خواهد شد
شاد و تندرست باشید
سی درس از نهج البلاغه

سی درس از نهج البلاغه

نویسنده: علی کاظمی
ناشر: قرآن
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 208
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 131356 - دوره چاپ: 1

کمیاب یا دست دوم - کیفیت : درحد نو

مروری بر کتاب 

بیش از هزار سال از تالیف جاویدان نهج البلاغه توسط سیدرضی قدس سره می گذرد. سپری شدن زمان، نه تنها این اثر را به بوته فراموشی نسپرده، بلکه روز به روز برجذابیت، شفافیت و رونق این هدیه آسمانی و اثر ارزشمند افزوده است; زیرا نهج البلاغه برادر قرآن است و مانند آن همیشه زنده وجاوید است. نهج البلاغه در طول قرن هاهمچون آفتابی درخشیده نظر دانشمندان ومحققان را به خود جلب کرده و مورد تمجیدو تحسین قرار گرفته است. نهج البلاغه شایسته تقدیر و تجلیل است; زیرا این کتاب از منبع بی پایان علم و فضیلت ریشه گرفته وجلوه ای از دریای عظمت مولای متقیان، امام علی علیه السلام است. این کتاب منتسب به شخصیتی است که آفتاب وجودش هرگزغروب ندارد.

اما بعد بحثهای کتابی که در دست دارید با مختصر تفاوت و کم و زیادی سلسله درسهائی بود از نهج‌البلاغه که در سال 96 قمری در جلسات شبهای ماه رمضان پای تخته سیاه برای دوستان نوشته میشد و سپس عناوین مزبور توضیح و تشریح میشد.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

سی درس از نهج البلاغه

  • 0ریال

برچسب ها: امام علی, علی کاظمی, نهج البلاغه, اخلاق اسلامی, شیعه