کاربران گرامی ؛
با توجه به اطلاعیه ستاد مبارزه با کرونا و تعطیلی ناشران ، کتاب هایی که در انبار شرکت موجود می باشد ( کتاب هایی که در کدشان علامت ممیز { / } وجود دارد )، به ترتیب تحویل پست خواهد شد و کتاب هایی که می بایست از انبار ناشران بدستمان برسد پس از شروع فعالیت مجدد ناشران ارسال خواهد شد
شاد و تندرست باشید
سیمای هنرمندان ایران ؛ جلدهای اول و دوم

سیمای هنرمندان ایران 

نویسنده: حبیب الله نصیری فر
ناشر: دنیای نو
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 985
اندازه کتاب: وزیری سلفون - سال انتشار: 1382 

 

مروری بر کتاب 

درباره هنرمندان موسیقی، تئاتر و سینمای ایران

حبیب اله نصیری فر، مردادماه سال 1314 در تهران به دنیا آمد. وی پس از پایان دوران تحصیلات دبیرستان درمدرسه مروی، در سال 1331 در شهرداری تهران استخدام و به عنوان بازرس سینما و تئاتر در اداره درآمد خدمت خود را آغاز کرد.
نصیری فر پس از چند سال کار در شهرداری، استعفا و در چاپخانه روزنامه کیهان به فعالیت خود ادامه داد ولی پس از چهار سال، دوباره به شهرداری تهران برگشت و در سال 1360به افتخاربازنشستگی نائل شد.

آقای حبیب الله نصیری فر کتابهای متعددی در زمینه هنر موسیقی به چاپ رسانیده اند که می توان به کتاب استادمهدی خالقی، سیمای هنرمندان، گلبانگ گلها، مردان موسیقی سنتی و نوین ایران، استاد عبداله جهان پناه، استاد اسماعیل مهرتاش، گشت و گذار در موسیقی ایران، نقش شعر و غزل در موسیقی آوازی ایران، آهنگ های جاودانه، گنج سوخته و کاروان هنرمندان ایران و... اشاره نمود.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

سیمای هنرمندان ایران ؛ جلدهای اول و دوم

  • ناشر: دنیای نو
  • کد کتاب: 62511 - 49/4
  • موجودی: موجود نمی باشد
  • 0ریال

برچسب ها: حبیب الله نصیری فر, موسیقیدانان ایران, تئاتر ایران, هنرمندان ایران, تاریخ هنر ایران, سینمای ایران, تاریخ موسیقی, موسیقی, هنرپیشگان ایران, کتاب سیمای هنرمندان ایران