كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
سیمای رسول الله (ص) ؛ تاریخ زندگانی و اوصاف حضرت محمد (ص) به نظم

سیمای رسول الله

نویسنده: مرتضی میرفخرائی
ناشر: مولف
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 360
اندازه کتاب: وزیری سلفون - سال انتشار: 1349 - دوره چاپ: 1

کمیاب - کیفیت : عالی

 

مروری بر کتاب 

کتاب فوق شامل تاریخ زندگانی و اوصاف حضرت محمد(ص) به نظم می باشد.

تولد پربرکت حضرت خاتم الانبیاءصلی الله علیه وآله که بنا به اعتقاد علمای امامیه در 17 ربیع الاول سال 570 میلادی و مطابق با سال عام الفیل به وقوع پیوست، آغاز تولدی نوین و روز اعطای مدال سعادت و رستگاری از سوی حضرت حق برای جامعه بشریت می باشد .

در آن روز نوزادی به این عالم خاکی قدم نهاد که بعد از چهل سال از سوی خداوند بعنوان آموزگار وحی و مربی برترین فرهنگ زیستن به اهل جهان معرفی گردید . مقارن این ولادت پر برکت در صحنه گیتی آثار شگفت انگیز و اسرارآمیزی رخ داد که هشداری برای حاکمان و زور مداران تاریخ به حساب آمد .

فرو ریختن 14 کنگره در ایوان کسری، خاموش شدن آتشکده فارس، جریان آب در وادی سماوه بعد از سالهای طولانی خشکی، سرنگون شدن بتها در مکه و سایر نقاط عالم، خشک شدن دریاچه ساوه، پرتوافشانی نوری از وجود آن گرامی در آفاق آسمانها و خوابهای وحشتناک انوشیروان و موبدان، از جمله علائم خارق العاده و از نشانه های هشدار دهنده ای بود که مقارن تولد پیامبر خاتم صلی الله علیه وآله در جهان حادث شد که در منابع معتبر تاریخی و جوامع مورد اعتماد حدیثی از آنها یاد شده است .
 

جشن ساسانی شکوه نشان
بود در بارگاه نوشـــــــــــروان

کاخ در شرق شهر تسفونست
که شکوهش ز وصف بیرون است

شهسواران که با منش بودند
یادگار هخامنش بودند

بر شهنشاه خود درود کنند
جشن گیرند و خوش سرود کنند...

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

سیمای رسول الله (ص) ؛ تاریخ زندگانی و اوصاف حضرت محمد (ص) به نظم

  • ناشر: مولف
  • کد کتاب: 94692 - 19/3
  • موجودی: موجود نمی باشد
  • 0ریال

برچسب ها: حضرت محمد (ص), مرتضی میرفخرائی, تاریخ اسلام, شعر مذهبی, شعر فارسی, کتاب های نایاب, کتابسیمای رسول الله (ص) ؛ تاریخ زندگانی و اوصاف حضرت محمد (ص) به نظم