دسته بندی کتاب ها
سبد خرید شما

سیمای دانش آموز برتر

سیمای دانش آموز برتر

نویسنده: آبهیشک تاکور مژگان محمدیان
مترجم: مژگان محمدیان

ناشر: نخستین
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 248
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1389 ~ 1385 - دوره چاپ: 4 ~ 1

 

مروری بر کتاب

چگونه یک دانش آموز برتر باشیم ؟

روش کاربردی برای برنامه ریزی و موفقیت تحصیلی

برای نگارش این کتاب، کار فکری بسیاری انجام شده است، که امیدواریم رضایت خاطر شما را فراهم کند. هنگامی که شما ابزاری را در اختیار دارید، نیاز دارید نحوه‌ی استفاده از آن را بدانید. رایج‌ترین اشتباه ما در مورد کتاب‌هایمان، خصوصا کتاب‌های راهنما آن است که فقط آن‌ها را می‌خوانیم، و هرگز مطالب آن‌ها را به کار نمی‌بریم. تنها ده درصد از افراد بیش‌از یک فصل از هر کتابی را که می‌خوانند. بهترین نکته درباره‌ی این کتاب، این است که نیازی نیست آن را تا به آخر بخوانید.

با توجه به فصل‌های بسیار کوتاه کتاب، هرزمان که وقت آزادی در اختیار دارید، کتاب را بازکنید و یک فصل آن را بخوانید. مطالب هر فصل به صورت فشرده نوشته شده است، زیرا می‌دانیم که دانش‌آموزان وقت زیادی ندارند و عموما در برابر خواندن کتاب مقاومت می‌کنند. شما می‌توانید هر مطلب را که در هر فصل فرا می‌گیرید. بلافاصله به کار ببرید و نتیجه آن را ملاحظه کنید. زیبایی این کتاب در همین نکته نهفته است که به محض خواندن می‌توان مطالب آن را به کار برد.

 

فهرست

مهارت های درس خواندن
تند خوانی 
مدیریت زمان 
برنامه ریزی درسی گام به گام 
مطالعه ی گروهی
روش های تقویت حافظه
نقش ورزش و موسیقی
کنار آمدن با اضطراب و فشار عصبی

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات