كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 كد 139902 با تخفيف پنج درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان خرداد ماه جاری تقديم مي گردد.
سیزده نفر سر میز شام

سیزده نفر سر میز شام

نویسنده: آگاتا کریستی
مترجم: بهرام افراسیابی
ناشر: سخن
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 289
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1372 - دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب

ما در این داستان به شخصیت مرموز و برجسته ای به نام جین ویلکینسون که هنرپیشه معروف و زیبایی است برخورد می کنبم ؛ او که با ازدواج خود با لرد جرج اجوار مسیر زندگی خود را به سراشیبی انداخت ..در بازیگری چنان غرق می شد که همه را به وجد می آورد مخصوصا اگر نمایشی در رابطه با زندگی و کار خود او بود ...دوست من هرکول پوآرو هرگز به طور صریح در مورد آن پرونده اظهار نظری نکرد، او آن را قبول نکرد و پرونده به کس دیگر واگذار گردید. ولی از نظر پوآرو این پرونده یکی از پرونده‌هایی بود که نپذیرفتن آن را جزو اشتباهاتش به حساب می‌آورد.

پوآرو همیشه سوگند یاد می‌کند که اظهارات بیگانه‌ای در خیابان وی را به خود آورد. به هر صورت ممکن است وی به طور اتفاقی واقعیت را کشف کرده باشد اما به قول خودش:

– من گمان می‌کنم که این جنایت آنگونه که باید کشف نشد و مسائل مبهمی هنوز به چشم می‌خورد و نکات تاریکی در آن وجود دارد. بنابراین من احساس می‌کنم که زمان آن رسیده که آن چه را که می‌دانم روی کاغذ بیاورم.
من تمام جزئیات و مطالب پرونده را خوب می‌شناسم و این نکته را نیز متذکر می‌شوم که ممکن است این جنایت به جهت رسیدن یک خانم هوسران به خواسته‌هایش اتفاق افتاده باشد، که به هر صورت فرقی نمی‌کند.

روزی که پوآرو در اتاق نشیمن، بالا و پایین می‌رفت و در فکر بود، در مورد پرونده‌ی فوق ‌اطلاعات و نکات بسیار جالبی را یادآوری کرد …

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

سیزده نفر سر میز شام

  • ناشر: سخن
  • کد کتاب: 112614- 105/2
  • موجودی: در انبار
  • 190,000ریال
  • 160,000ریال

برچسب ها: آگاتا کریستی, بهرام افراسیابی, داستان های پلیسی, داستان های جنایی, داستان های انگلیسی, پوارو, کتاب سیزده نفر سر میز شام