سیری در بزرگترین کتابهای جهان ؛ جلد چهارم

سیری در بزرگترین کتابهای جهان

مترجم: حسن شهباز
ناشر: بنگاه ترجمه و نشر کتاب
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 616
اندازه کتاب: وزیری گالینگور روکشدار - سال انتشار: 1360 - دوره چاپ: 1

کمیاب - کیفیت : عالی
 


مروری بر کتاب

مصور  - خلاصه برجسته ترین آثار ادبی جهان و معرفی نویسندگان آنها


مجموعه حاضر برگزیده‌ای است از سخنان مشاهیر جهان که متضمن پاره‌ای از آرا و اندیشه‌های مختلف بوده گاه تصاویر یا طرح‌هایی چند در لابه‌لای کتاب به چشم می‌خورد. هر یک از نوشته‌های فارسی با متن اصلی انگلیسی همراه است.

کتاب شامل نقد کوتاه و معرفی آثار برجسته نویسندگان جهان است که حوزه نمایش‌نامه ، مجموعه شعر ، داستان یا رمان تاریخ و کتاب‌های علمی را در بردارد. در تدوین آثار مندرج در هر یک از چهار جلد ، نوشته‌ها بر منوال تاریخ کتابت یا اجرای اثر به صورت نمایش یا تاریخ انتشار تنظیم شده است.

هر یک از نقدهای کتاب ، متضمن معرفی اثر ، شرح حال نویسنده تاریخ نگارش ، هدف از خلق اثر و واکنش طبقات خواننده نسبت به آن اثر بوده نیز حتی الامکان دلایل شاهکار بودن اثر ذکر گردیده است. نویسندگان معاصری که آثارشان در این کتاب آمده کسانی هستند که برنده جایزه نوبل ادبی شده‌اند.

فهرست 

آتلانتیس جدید و ارغنون جدید
ربایش طره
رویای خانه سرخ
ویلهلم تل
یوگنی اونگین
قهرمان عصر ما
لردجیم
در جستجوی روزگار از دست رفته
سرزمین بی حاصل
هیاهو و خشم

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

سیری در بزرگترین کتابهای جهان ؛ جلد چهارم

  • 800,000ریال

برچسب ها: حسن شهباز, داستان های کلاسیک, داستان های امریکایی, داستان های فرانسوی, داستان های ایتالیایی, داستان های انگلیسی, داستان های فارسی, داستان های آلمانی, داستان های فلسفی, داستان های عرفانی, نقد ادبی, کتابشناسی, کتاب سیری در بزرگترین کتابهای جهان ؛ جلد چهارم