كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
سیره اطلاعاتی امام صادق (ع)

سیره اطلاعاتی امام صادق (ع)

نویسنده: غلامحسن محرمی
ناشر: دانشکده اطلاعات
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 134
اندازه کتاب: وزیری - سال انتشار: 1396 - دوره چاپ: 1 

 

مروری بر کتاب 

مهم ترین کار در راه برقراری حکومت اسلامی ، پس از مرحله براندازی نظام طاغوتی ، نظام سازی بر اساس آموزه های اسلام است. نظام سازی نیز به نوبه خود ، نیازمند نظام نامه ها است. الگوی نظام نامه جامعه اسلامی بایستی بر اساس مدل اسلام ناب تنظیم گردد. ورود به احکام حاکمیتی و به عبارتی حوزه های سیاسی ، اقتصادی ، اجتماعی ، فرهنگی و امنیتی نیازمند پژوهش در قرآن و سنت بوده تا برنامه های تنظیمی از منشاء احکام الهی استخراج و در دستور کار بشر برای ایجاد مدینه فاضله تحقق یابد.

محصول حاضر که در بر گیرنده سیره اطلاعاتی امام صادق (ع) می باشد با بررسی شرایط اجتماعی و سیاسی عصر امام و بررسی موضوعات اطلاعاتی و ماموریتی در چارچوب سیره و روش امام صادق (ع) به رشته تحریر در آمده است.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

سیره اطلاعاتی امام صادق (ع)

  • 0ریال

برچسب ها: امام صادق, غلامحسن محرمی, فقه شیعه, جاسوسی, جامعه شناسی اطلاعاتی, ضد اطلاعات, ضد جاسوسی, علوم سیاسی, کتاب سیره اطلاعاتی امام صادق (ع)