منو
سبد خرید

سگ های جنگ

سگ های جنگ
درحال حاضر موجود نمی باشد
سگ های جنگ
  • موجودی: درحال حاضر موجود نمی باشد
  • مدل: 105316 - 42/3
  • وزن: 0.70kg
  • UPC: 40
0 ریال

سگهای جنگ

نویسنده: فردریک فورسایت
مترجم: ایرج خلیلی وارسته
ناشر: اساطیر
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 655
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1370 ~ 1363 - دوره چاپ: 2 ~ 1

کیفیت : در حد نو

 

مروری بر کتاب 

فردریک فورسایت داستان نویس مشهور انگلیسی متولد سال 1938 میلادی می‌باشد که آثارش موفقیت چشم‌گیری پیدا کرده است. از خصوصیات بارز نویسندگی او نخست شیوه پرورش، بافت و قدرت بیان دلنشین، دوم ترکیب تخیل و واقعیت به زیباترین شکل و سوم گستره دانش و تجربیات شخصی او می‌باشد که پایه و اساس کتاب‌هایش می‌شود.

سگ‌های جنگ داستانی بسیار پر تحرک در مورد استخدام گروهی سرباز مزدور جهت سرنگونی حکومت یک کشور آفریقایی است که در ضمن داستان، زوایای شوم و کمتر شناخته شده نقش شرکت‌های سلطه‌گر انگلیسی در استخراج معادن کشورهای جهان سوم، امور مالی، بانکداری و دنیای سری فروش اسلحه را آشکار می‌سازد.

این کتاب در موردچند سرباز مزدور اروپایی است که از طرف یک شرکت معدنی و بالاخص رئیس ثروتمند آن استخدام میشوند تا با طرح حمله ای ضربتی و اجرایی کردن آن زمینه سقوط دولت جابر حاکم را فراهم سازند و در عوض شخص دست نشانده مورد نظر شرکت معدنی مورد نظر(مانکان) را به جانشینی رئیس جمهور مخلوع در آورند ولی نمیدانند که رئیس سربازان مزدور( کارلو آلفرد توماس شانون) خود نقشه دیگری برای این کشور ساحلی آفریقایی طرح ریزی کرده است.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.
برچسب ها: کتاب سگ های جنگ

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات