کاربران گرامی ؛
با توجه به اطلاعیه ستاد مبارزه با کرونا و تعطیلی ناشران ، کتاب هایی که در انبار شرکت موجود می باشد ( کتاب هایی که در کدشان علامت ممیز { / } وجود دارد )، به ترتیب تحویل پست خواهد شد و کتاب هایی که می بایست از انبار ناشران بدستمان برسد پس از شروع فعالیت مجدد ناشران ارسال خواهد شد
شاد و تندرست باشید
سوژه یابی و جستجو در اینترنت

سوژه یابی و جستجو در اینترنت

نویسنده: ادوارد جی اپل
مترجم: معاونت پژوهش و تولید علم
ناشر: دانشکده اطلاعات
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 436
اندازه کتاب: وزیری - سال انتشار: 1395 - دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب

شاید هیچ چیز بهتر از اینترنتی که زندگی اجتماعی ، تجاری و دولتی را متحول ساخته است ، نمایانگر سیر تحول عصر اطلاعات نباشد. وب جهان گستر هم اکنون با تحت پوشش قرار دادن فعالیت های مختلف ، از ارتباطات و تجارت گرفته تا بازی و نوشتن وبلاگ و ... برای انواع فعالیت های بشری اهمیت یافته است.

فناوری اطلاعات ، سازمان های خصوصی و دولتی را قادر ساخته است تا کارآیی خود را بهبود بخشند ولی پیچیدگی و آسیب پذیری را افزایش داده است و با حداقل بیست و پنج سال پس از استفاده گسترده از کامپیوترهای دارای شبکه ، چالش بزرگی برای امنیت شخصی و نهادی به شمار می رود.

اکنون سوژه یابی و غربالگری داده های آشکار نیز به جستجوی اینترنتی وابسته است. با وجود خلا قانونی در این حوزه و تردید بعضی افراد در این مسئله ، اطلاعات منابع اینترنتی باید به بخش اصلی جستجوهای یک متخصص اطلاعاتی تبدیل شود.
از این رو آشنایی با رویکرد و تجربیات سوژه یابی ، غربالگری و تحلیل داده های آشکار برای هر افسر اطلاعاتی امروزه لازم و ضروری می نماید.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

سوژه یابی و جستجو در اینترنت

  • 0ریال

برچسب ها: ادوارد جی اپل, جاسوسی, جامعه شناسی اطلاعاتی, ضد اطلاعات, ضد جاسوسی, کتاب سوژه یابی و جستجو در اینترنت