منو
سبد خرید

سوالات متداول

بله

البته می توانید به صورت میهمان نیز خرید کنید.

به علت نوسانات شدید قیمت که متاسفانه به بخش نشر و کتاب هم رسیده است ، قیمت برخی از کتاب های معرفی شده در سایت ممکن است تغییر کرده باشد . ( که البته شامل کتاب های دست دوم - کمیاب نمی شود و فقط شامل کتاب هایی است که می بایست از ناشر تهیه شود . کلیه کتاب هایی که در کنار کد کتاب شماره ای با علامت / شده باشد در انبار شرکت موجود است) با توجه به سرعت تغییرات ! امکان به روز رسانی سریع قیمت در سایت میسر نمی باشد ، لذا در صورت افزایش قیمت با شما تماس گرفته خواهد شد و در صورت موافقت سفارش برایتان ارسال خواهد شد وگرنه عین مبلغ دریافتی عودت داده خواهد شد.

در حال حاضر سفارشات فقط با پست سفارشی ارسال می گردد و در تهران بنا به درخواست خریدار با پیک نیز ارسال می شود که در صورت بیشتر شدن هزینه پیک تفاوت قیمت به عهده خریدار می باشد و در صورت کمتر شدن قیمت ما به التفاوت قیمت به خریدار عودت داده می شود.

هزینه پست بر مبنای تعرفه شرکت پست تنظیم گردیده است که بر اساس وزن و شهر مورد نظر محاسبه  و به آن هزینه بسته بندی و آماده سازی اضافه می شود.

سفارشات، پس از تأیید پرداخت ظرف یک تا سه روز کاری آماده و تحویل اداره پست می‌شوند ( بستگی به موجودی کتاب در هر یک از انبارهای شرکت دارد ) و مدت زمان تحویل سفارشات به مشتری توسط اداره ی پست، بیشتر به عملکرد ناحیه ی پستی منطقه ی شما بستگی دارد که معمولا بین ۲ تا 3 روز کاری می باشد.

در صورت مغایر بودن اطلاعات کتاب با سفارش ارسالی و یا ناقص بودن صفحات، سفيد بودن صفحات، به هم ريختگي ترتيب صفحات و موارد مشابه که در سایت ذکر نشده باشد ، امکان استرداد کالا وجود دارد. ( در مورد کتاب های دست دوم و کم یاب لطفا به بخش کالا های دست دوم مراجعه نمایید.) درصورت مشاهده هر يك از موارد فوق در سفارش تحويل شده لازم است خريدار محترم  در اولين فرصت و پس از هماهنگي تلفني از طريق صفحه ي استرداد کالا بدون آنكه درون كتاب نوشته يا خط و ... شده باشد و يا ناقص و مستعمل شده باشد  آنها را مرجوع نمايد. پس از استرداد کالا و در صورت درخواست خریدار؛ شرکت موظف است به هزينه خود يك بار ديگر سفارش سالم را براي وی ارسال نمايد در غیر اینصورت عین مبلغ دریافتی عودت داده می شود.

در حال حاضر تخفیف ارائه شده در سایت بین 5 تا 20 درصد می باشد ولی بنا به مناسبت های مختلف ممکن است تخفیف ویژه در نظر گرفته شود که در این صورت اطلاع رسانی خواهد شد.

کتاب‌های نو صرفاً بر اساس قیمت تعیین شده توسط تولید کننده به فروش می‌رسد و ممکن است قیمت کتاب توسط ناشر دچار تغییر شود که در این صورت مسئولیتی متوجه سایت نمی باشد.  در مورد کتاب های دست دوم و کم یاب لطفا به بخش کالا های دست دوم مراجعه نمایید.

دسته بندی کتاب های این زیر مجموعه به چهار گروه تقسیم بندی شده است : کتاب هایی که کیفیت در آن درج نشده است همگی نو می باشند.

درحد نو : کتاب هایی که در این دسته قرار دارند ، کتاب هایی هستند که از هر لحاظ به نسبت سال چاپ شان بسیار تمیز می باشند ولی ممکن است مهر کتابخانه و یا نوشته ای در ابتدای کتاب داشته باشند که معمولا ذکر می شود .

عالی : کتاب هایی که در این دسته قرار دارند ، کتاب هایی هستند که هم جلد و هم داخل کتاب تمیز بوده و هیچگونه افتادگی صفحه و یا پارگی در صفحات آن نمی باشد ولی ممکن است مهر کتابخانه داشته باشند و یا با مداد مطلبی بر روی صفحه آن یادداشت شده باشد و جلد آن ترمیم شده باشد.

خوب : کتاب هایی که در این دسته قرار دارند ، کتاب هایی هستند ؛ بدون افتادگی ولی ممکن است صفحات داخلی آن علامت  گذاری شده باشد و یا حاشیه نویسی داشته باشند و بعضا مهر کتابخانه بر روی صفحات خورده و جلد آن ترمیم شده باشد.

قابل قبول : کتاب هایی که در این دسته قرار دارند ، کتاب هایی هستند بدون افتادگی ولی ممکن است صفحات داخلی آن علامت  گذاری شده باشد و یا حاشیه نویسی و مهر کتابخانه و پارگی ( بدون افتادگی ) داشته باشند و یا برخی از صفحات آن تابدار باشند ولی مشکلی برای مطالعه آن وجود ندارد.

در سایت آی کتاب، هیچگونه کتاب کپی ( افست شده ) وجود ندارد مگر آنکه ذکر شده باشد .

لطفا در نظر داشته باشید کتاب های دست دوم در بهترین وضعیت ، کتاب های استفاده شده می باشند و قیمت ها هم بر اساس کیفیت کتاب گذاشته شده اند ؛ بنابراین در صورت خرید کتاب دست دوم انتظار کتاب نو را نداشته باشید و فقط کتاب هایی را که مغایر با کیفیت ذکر شده در بالا می باشند را می توانید با هماهنگی عودت دهید.

 

  

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات