كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
سوء تفاهم ؛ نمایشنامه در سه پرده

سوء تفاهم

نویسنده: آلبر کامو
مترجم: جلال آل احمد
ناشر: تابان
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 112
اندازه کتاب: وزیری - سال انتشار: 1340 - دوره چاپ: 2

کمیاب  - کیفیت : عالی

 

مروری بر کتاب 

کامو در سال 1944 نمایشنامه "سوءتفاهم" را برصحنه آورد. در این نمایشنامه کامو نشان می‌دهد که چگونه تقدیر از افراد بیگناه، جنایتکار می‌سازد.

مارتا: اگه پول به اندازه‌ی کافی دارین، خوبه. ولی لطفاً دیگه از احساساتتون حرف نزنین. ما کاری برای احساساتتون نمی‌تونیم بکنیم. داشتم کم‌کم به این فکر می‌افتادم که عذرتون را بخوام. رفتار و حرف‌زدنتون منو خیلی اذیت می‌کنه. بفرمایین، این هم کلید اتاقتون. تشریف ببرین توی اتاقتون استراحت کنین، ولی یادتون باشه ما اینجا خدماتی برای احساسات آدمها نداریم.

دهکده‌ی ما سالهای خاکستری و تیره‌ی زیادی رو پشت سر گذاشته، ما خودمون هم همینطور. این سالها کم‌کم دل این خونه رو سرد کرده. دیگه برای ما دل و دماغی برای همدلی باقی نذاشته. یه دفعه‌ی دیگه هم اینو بهتون می‌گم. اینجا نمی‌تونین یه رابطه‌ی گرم و صمیمی و از اینجور چیزها پیدا کنین. شما می‌تونین از همه‌ی اون چیزهایی که ما برای مشتریهای کمی که می‌آن اینجا فراهم کرده‌یم استفاده کنین، ولی اون چیزهایی که ما فراهم کرده‌یم هیچ ربطی به احساسات و دل‌ اون نداره. بگیرین، این کلیدتونه.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

سوء تفاهم ؛ نمایشنامه در سه پرده

  • ناشر: تابان
  • کد کتاب: 105688 - 111/6
  • موجودی: در انبار
  • 380,000ریال

برچسب ها: آلبر کامو, جلال آل احمد, داستان های فرانسوی, نمایشنامه فرانسوی, داستان های فلسفی, اگزیستانسیالیسم, کتاب سوء تفاهم