دسته بندی کتاب ها
سبد خرید شما

سوء تفاهم ؛ نمایشنامه در سه پرده

سوء تفاهم ؛ نمایشنامه در سه پرده
درحال حاضر موجود نمی باشد
سوء تفاهم ؛ نمایشنامه در سه پرده
  • موجودی: درحال حاضر موجود نمی باشد
  • مدل: 122720 - 61/6
  • وزن: 0.30kg
  • UPC: 26 = 30
0 ریال

سوء تفاهم

نویسنده: آلبر کامو
مترجم: جلال آل احمد
ناشر: تابان
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 112
اندازه کتاب: وزیری - سال انتشار: 1340 - دوره چاپ: 2

کمیاب  - کیفیت : 

 

مروری بر کتاب 

کامو در سال 1944 نمایشنامه "سوءتفاهم" را برصحنه آورد. در این نمایشنامه کامو نشان می‌دهد که چگونه تقدیر از افراد بیگناه، جنایتکار می‌سازد.

مارتا: اگه پول به اندازه‌ی کافی دارین، خوبه. ولی لطفاً دیگه از احساساتتون حرف نزنین. ما کاری برای احساساتتون نمی‌تونیم بکنیم. داشتم کم‌کم به این فکر می‌افتادم که عذرتون را بخوام. رفتار و حرف‌زدنتون منو خیلی اذیت می‌کنه. بفرمایین، این هم کلید اتاقتون. تشریف ببرین توی اتاقتون استراحت کنین، ولی یادتون باشه ما اینجا خدماتی برای احساسات آدمها نداریم.

دهکده‌ی ما سالهای خاکستری و تیره‌ی زیادی رو پشت سر گذاشته، ما خودمون هم همینطور. این سالها کم‌کم دل این خونه رو سرد کرده. دیگه برای ما دل و دماغی برای همدلی باقی نذاشته. یه دفعه‌ی دیگه هم اینو بهتون می‌گم. اینجا نمی‌تونین یه رابطه‌ی گرم و صمیمی و از اینجور چیزها پیدا کنین. شما می‌تونین از همه‌ی اون چیزهایی که ما برای مشتریهای کمی که می‌آن اینجا فراهم کرده‌یم استفاده کنین، ولی اون چیزهایی که ما فراهم کرده‌یم هیچ ربطی به احساسات و دل‌ اون نداره. بگیرین، این کلیدتونه.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات