منو
سبد خرید

سه گانه بارتیمیوس

سه گانه بارتیمیوس
سه گانه بارتیمیوس
درحال حاضر موجود نمی باشد
سه گانه بارتیمیوس
سه گانه بارتیمیوس
سه گانه بارتیمیوس
  • موجودی: درحال حاضر موجود نمی باشد
  • مدل: 92759 - 42/3
  • وزن: 2.20kg
  • UPC: 70
0 ریال

سه گانه بارتیمیوس

نویسنده: جاناتان استرود
مترجم: محمد قصاع
ناشر: افق
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 2200
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1391 - دوره چاپ:

کیفیت : درحد نو

 

مروری بر کتاب


سه گانه بارتیمیوس، مجموعه ای از رمان های فانتزی نوشته ی جاناتان استرود است که شامل کتاب های «طلسم سمرقند»، «چشم گولم» و «دروازه پتولمی» می شود.

داستان این رمان ها به جنی پنج هزار ساله به نام بارتیمیوس می پردازد که اغلب کارها را با بی میلی و اکراه انجام می دهد. ناتانیل، جادوگری نوجوان است که بارتیمیوس را احضار کرده و به ظاهر او را تحت کنترل دارد. این دو شخصیت در عصری در لندن زندگی می کنند که این شهر به عنوان مرکز اصلی جادو و جادوگری شناخته می شود. جاناتان استرود در سه گانه بارتیمیوس، دنیای هیجان انگیزی را خلق کرده که تا مدت ها در ذهن علاقه مندان به کتاب های فانتزی باقی خواهد ماند.

ناتانیل، جادوگر چهارده ساله، اکنون ماموریت دارد گروهی را که در مراکز مهم شهر حادثه می‌آفرینند، شناسایی و نابود کند. اما این کار، ساده نیست.

اعضای گروه مخفی، از جمله کیتی، خود را پنهان کرده‌اند و هم‌زمان با حمله‌های دیگری به پایتخت، ذهن ناتانیل را به هم می ریزند. آیا این حمله‌ها از سوی همان گروه مخفی است یا گروهی خطرناک‌تر؟ ناتانیل برای کشف حقیقت باید به پایتخت سرزمین دشمن برود و جن بزرگ، بارتیمیوس را احضار کند.

فهرست

جلد اول : طلسم سمرقند
جلد دوم : چشم گولم
جلد سوم : دروازه ی پتولمی

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات