كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 كد 139902 با تخفيف پنج درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان خرداد ماه جاری تقديم مي گردد.
سه نامه و یک قصه و چند داستان دیگر

سه نامه و یک قصه و چند داستان دیگر

نویسنده: اوراسیو کیرو گا - کاترین منسفیلد - آگوست استریندبرگ
مترجم: نیما م. اشراقی
ناشر: چترنگ
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 147
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1395 - دوره چاپ: 1

مروری بر کتاب 

سه نامه و یک قصه، منتخبی است از بهترین داستان‌های کوتاهِ کوتاه جهان که در بازۀ زمانی طولانی‌مدتی، از سیصد سال پیش از میلاد مسیح تا اواخر سدۀ اخیر میلادی، نگاشته شده‌اند. داستان‌هایی که در این مجموعه‌ گردآوری شده‌اند، درون‌مایه‌ای جهان‌شمول دارند و نگاه‌ها و جهان‌بینی‌های مختلف فرهنگی را به نمایش می‌گذارند.

داستان کوتاه «سه نامه و یک قصه» از این مجموعه، روایت زنی است که به دلیل کارش مجبور است روزی دو بار سوار اتوبوس شود. او در این رفت‌و‌آمدها متوجه موضوعی جالب و شایع می‌شود و در نامه‌هایی از مشاهداتش می‌نویسد... سه نامه و یک قصه هجده داستان کوتاه از نویسندگانی همچون اوراسیو کیروگا، کاترین  منسفیلد، آگوست استریندبرگ، دیوید فاستر والاس، فرانک اوکانر و... را در بر می‌گیرد. به نقل از دنور پست: «این کتاب مجموعه‌ای است از داستان‌های کوتاه که می‌توانید آن‌ها را پشت چراغ قرمز هم بخوانید.»

...وجنات شگفت‌زده‌اش دیدن دارد ، وقتی که کناردستیِ من در نهایت به نقطۀ محاسبه‌شده می‌رسد و چیزی را لمس نمی‌کند جز هیچ. هیچِ هیچ! کفش شمارۀ چهل‌وپنجش تنها و بی‌کس شده. دیگر طاقت نمی‌آورد. ابتدا به زمین نگاه می‌‌اندازد ، بعد به پای من. من همچنان غرق در افکار خود با عروسک‌هایم بازی می‌کنم و طرف کم‌کم متوجه می‌شود داستان از چه قرار است ...

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

سه نامه و یک قصه و چند داستان دیگر

  • ناشر: چترنگ
  • کد کتاب: 75768 - 51/4
  • موجودی: در انبار
  • 125,000ریال
  • 115,000ریال

برچسب ها: اوراسیو کیرو گا, کاترین منسفیلد, آگوست استریندبرگ, داستان های کوتاه انگلیسی, داستان های کوتاه فرانسوی, داستان های کوتاه آلمانی, داستان های کوتاه, کتاب سه نامه و یک قصه و چند داستان دیگر