دسته بندی کتاب ها
سبد خرید شما

سنگفرش هر خیابان از طلاست ؛ متن کامل ؛ گالینگور

سنگفرش هر خیابان از طلاست ؛ متن کامل ؛ گالینگور
سنگفرش هر خیابان از طلاست ؛ متن کامل ؛ گالینگور
-41 %
سنگفرش هر خیابان از طلاست ؛ متن کامل ؛ گالینگور
سنگفرش هر خیابان از طلاست ؛ متن کامل ؛ گالینگور

سنگفرش هر خیابان از طلاست

نویسنده: کیم. ووک. چونگ
مترجم: محمد سوری
ناشر: سیمین - مترجم
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 275
اندازه کتاب: رقعی گالینگور - سال انتشار: 1371 - دوره چاپ : 5

 

مروری بر کتاب 

راهی بسوی موفقیت واقعی

این کتاب را "کیم"، یکی از بهترین کارآفرین‌های بین‌المللی گروه دوو، نوشته است. کتاب مجموعه‌ای از مقالات کوتاه او، خطاب به جوانان کره‌ای است و یک پیام جهانی را دربر دارد؛ این که کار، هیجان‌انگیزتر از تفریح است. کیم در جهان کسب و تجارت کشور کره، موقعیت ممتازی دارد.

اشتیاق وی برای کار از او در میان همکارانش چهره‌ی تمام‌عیاری ساخته است که او را "توسا" به معنی استاد می‌نامند. وی در کتاب ضمن بیان تاریخچه‌ای از وقایع زندگی خویش راه‌های جدیدی را برای اتخاذ تصمیم‌های بزرگ، به دست آوردن وام‌های کلان، پایان دادن به جلسات کاری طولانی، استخدام دستیاران بزرگ و بسیاری کارهای دیگر نشان می‌دهد. 

بعد از جنگ ویران ویران کننده کره، چونگ از هیچ شروع کرد و یکی از بزرگترین شرکت های جهان را ساخت . او بنیانگذار و رییس دوو (به کره‌ای: 대우، به انگلیسی: Daewoo) می باشد . این مرد ۵۵ ساله با نگرش حرفه ای و بی قرارش، تقریبا به همه نقاط جهان دسترسی بی حد و حصری دارد .

او بیش از نیمی از سال را به سراسر جهان سرکشی میکند تا فرصت های ممکن را کشف کند . او یک ریسک کننده جسور در جهان سوم محسوب می شود . کیم مسلما برای فعالیتهای خود محرکی دارد، اما محرک او زیاده طلبی نیست . کیم در جهان کسب و تجارت کشور کره موقعیت ممتازی دارد .

او گاهی آنقدر خوب به نظر می رسد که نمیتواند واقعی باشد . کیم به جای اینکه صحنه گردان یک نمایش انفرادی باشد، با استخدام بیش از ۹۰.۰۰۰ کارمند و افزودن روحیه خلاق و جسورانه خود به آنها کارایی خود را چندین برابر کرده است ..

فهرست

تاریخ از آن کسانی است که آمال و هدف دارند
شما به فلسفه زندگی نیاز دارید
تصمیم گیری
گامی فراتر از عارضها نجام کار در حد رفع تکلیف
جادوگران
راز سلامتی
درسی از دنیای عنکبوتها
و...

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات