کاربران گرامی ؛
با توجه به اطلاعیه ستاد مبارزه با کرونا و تعطیلی ناشران ، کتاب هایی که در انبار شرکت موجود می باشد ( کتاب هایی که در کدشان علامت ممیز { / } وجود دارد )، به ترتیب تحویل پست خواهد شد و کتاب هایی که می بایست از انبار ناشران بدستمان برسد پس از شروع فعالیت مجدد ناشران ارسال خواهد شد
شاد و تندرست باشید
سمینار قدرت نوشتن ؛ لوح فشرده

سی دی سمینار قدرت نوشتن

مدرس: ویدا فلاح
ناشر: پژواک رایانه البرز

 

مروری بر کتاب 

شامل دو عدد سی دی

همه ما از کودکی و زمانی که مدرسه را شروع کرده ایم ، نوشتن را شروع کردیم ، ولی طی دوره تحصیلیمان به ما درباره اهمیت و فواید نوشتن برای حفظ سلامت ذهنی و اینکه از طریق نوشتن می توانیم نیروهای بالقوه درونمان را بالفعل کنیم آموزش داده نشد.

نوشتن می تواند استرس ها ، اضطراب ها ، رویدادهای تلخ گذشته و هر آن چه که به ما آسیب می زند یا رهایمان نمی کند را در ما حل کند. با نوشتن به سبک خاصی ، ما می توانیم خودمان را آرام کنیم و تمرکزمان را بالا ببریم. همچنین می توانیم عادت های فکری دیرینه ای که در لایه های عمیق ناهوشیارمان شکل گرفته اند را بیرون بکشیم تا بتوانیم تغییرشان دهیم و سبک فکری و باورهای مطلوب تری را جایگزین آنها کنیم.

با نوشتن می توانیم متمرکز بر اهداف و خواسته های آینده مان قدم برداریم و ذهن خود را برای رسیدن به موفقیت برنامه ریزی کنیم. این روش افراد موفق برای رسیدن به اهدافشان است.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

سمینار قدرت نوشتن ؛ لوح فشرده

  • 300,000ریال

برچسب ها: ویدا فلاح, روانشناسی موفقیت, نویسندگی, روانشناسی تربیتی, موفقیت, استرس, روانشناسی اضطراب, خودشناسی, کتاب سمینار قدرت نوشتن ؛ لوح فشرده