کاربران گرامی ؛
با توجه به اطلاعیه ستاد مبارزه با کرونا و تعطیلی ناشران ، کتاب هایی که در انبار شرکت موجود می باشد ( کتاب هایی که در کدشان علامت ممیز { / } وجود دارد )، به ترتیب تحویل پست خواهد شد و کتاب هایی که می بایست از انبار ناشران بدستمان برسد پس از شروع فعالیت مجدد ناشران ارسال خواهد شد
شاد و تندرست باشید
سمینار خانواده سالم ؛ لوح فشرده

سی دی سمینار خانواده سالم

مدرس: ویدا فلاح
ناشر: پژواک رایانه البرز

 

مروری بر کتاب 

شامل دو عدد سی دی

خانواده سالم بستر شکل گیری ذهن هایی سالم است. چه برای فرزندانمان و چه برای خودمان ، ما به محیطی آرام ، همراه با شادمانی ، گذشت ، لذت و احترام در خانواده نیاز داریم. ما نیاز داریم که یکدیگر را ببینیم ، بشناسیم ، به حرف های هم گوش بدهیم و با هم گفتگوی بالغانه داشته باشیم. اگرچه محیط جامعه هم سهم قابل توجهی در رشد فکری ما دارد اما ما اولین و درونی ترین آموخته هایمان را در بستر خانواده فرا می گیریم.

اگر نمی توانید با همسرتان یا فرزندانتان به خوبی ارتباط برقرار کنید ، اگر احترامی که زمانی نسبت به هم داشته اید شکسته شده و نمی دانید چگونه از نو بدستش آورید ، اگر معتقدید که با تغییر خود ، می توانید افراد دیگر خانواده تان را نیز تشویق به تغییر کنید و اگر می خواهید سهمی قدرتمند در ساختن خانواده ای سالم برای خود داشته باشید بدانید که می توانید.

ساختن زندگی ، آنچنان که می خواهیم هنری است قابل اکتساب و شما با انتخاب این مجموعه آموزشی ، اولین گام هوشیارانه را در جهت ساختن زندگی دلخواهتان برداشته اید.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

سمینار خانواده سالم ؛ لوح فشرده

  • 250,000ریال

برچسب ها: ویدا فلاح, روانشناسی خانواده, خودشناسی, روانشناسی تغییر, روانشناسی تربیتی, زناشویی, موفقیت, کتاب سمینار خانواده سالم ؛ لوح فشرده