کاربران گرامی ؛
با توجه به اطلاعیه ستاد مبارزه با کرونا و تعطیلی ناشران ، کتاب هایی که در انبار شرکت موجود می باشد ( کتاب هایی که در کدشان علامت ممیز { / } وجود دارد )، به ترتیب تحویل پست خواهد شد و کتاب هایی که می بایست از انبار ناشران بدستمان برسد پس از شروع فعالیت مجدد ناشران ارسال خواهد شد
شاد و تندرست باشید
سمینار اصول تغییر ؛ لوح فشرده

سی دی سمینار اصول تغییر

مدرس: ویدا فلاح
ناشر: پژواک رایانه البرز

 

مروری بر کتاب 

شامل دو عدد سی دی

مهم نیست چند سال دارید. بدانید که هیچگاه برای تغییر دیر نیست. ما هر لحظه از هر روز زندگی ، به واسطه  محرک های درونی و بیرونی (محیطی) ، به واسطه رویدادهایی که در اطرافمان اتفاق می افتند و به واسطه نتیجه گیری هایی که از این رویدادها می کنیم کمی تغییر می کنیم. این تغییرات ، معمولا تدریجی و بسیار جزئی هستند و فقط در طول زمان قابل تشخیص اند.

همچنین ، این تغییرات عموما ناهوشیار و ناخواسته هستند و ما زمانی نسبت به آنها هوشیار می شویم که آنها در اعماق وجود ما جای گرفته اند. اما ما می توانیم مسیر تغییرمان را هوشیارانه انتخاب کنیم و به جای اینکه شرایط و محیط ما را تغییر بدهد ، ما مسیر رشد و استعلا را برگزینیم و در آن قدم بگذاریم.

در این صورت ، لازم است که با اصول و روش های تغییر آشنا شویم تا بتوانیم این روش ها را در سطح افکار ، باورها و عادت ها به کار ببندیم.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

سمینار اصول تغییر ؛ لوح فشرده

  • 0ریال

برچسب ها: ویدا فلاح, روانشناسی زندگی, روانشناسی تغییر, خودشناسی, روانکاوی, روانشناسی تربیتی, موفقیت, کتاب سمینار اصول تغییر ؛ لوح فشرده