دسته بندی کتاب ها
سبد خرید شما

سلاطین نام های تجاری

سلاطین نام های تجاری

نویسنده: مت هیگ
مترجم: سنبل بهمنیار
ناشر: سیته
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 386
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1387 - دوره چاپ: 2 _ 1

 

مروری بر کتاب

رازهای 100 نام تجاری برتر

مت هیگ با ورود به اسرار درونی تعدادی از نام های تجاری موفق جهان توصیف روشن و فیدی از علل پیشرفت آنها را بازگو میکند.خواندن این کتاب برای کسانی که بخواهند تجارت خود را به بهترین شکل ممکن اداره کنند و هم چنین کسانی که بخواهند با آنها رقابت کنند،بسیار ضروری است.

تحریک کننده و سرشار از اطلاعات ناگفته درباره ی بزرگترین و جذاب ترین نام های تجاری جهان،ما معتقدیم که هرکسی که در برندینگ و بازاریابی فعالیت میکند باید آن را در قفسه کتابخانه خود داشته باشد. بسیار سرگرم کننده،مملو از حقایق جذاب و پر از ایده هایی که برای دست اندر کاران مفید خواهد بود. یک منبع جامع از چگونگی موفقیت های نام های تجاری جهان. پس از خواندن کتاب خواننده قادر خواهد بود که به خوبی عوامل پشت پرده موثر در موفقیت آنها را تشخیص دهد.

در کتاب «سلاطین نام‌های تجاری» به چگونگی رمز و راز ساخت صد برند برتر پرداخته شده است، برندهایی که به بهترین شکل نه تنها ماهیت گسترده‌ی برندینگ بلکه موفقیت آن را هم به نمایش گذاشته‌اند. موفقیت می‌تواند به معنای تغییر هم باشد. برخی از برندهای این کتاب اهدافی را دنبال کرده‌اند که تنها در جهت کسب درآمد نبوده است. تعدادی از آن‌ها نیز مفهوم برندینگ را دگرگون ساخته‌اند...

همه ی نام های تجاری واقعاً بزرگ، نوآور هستند و آدیداس هم از این قاعده جدا نیست.آدولف(معروف به ادی) دسلر، مغز متفکر اصلی نام تجاری آدیداس را، مردم به عنوان پایه گذار صنعت لوازم ورزشی مدرن می شناسند.

نوجوانی وی در آلمان و در دوران رکود اقتصادی پس از جنگ جهانی اول سپری شد و در همین دوران به خانواده اش کمک می کرد که با استفاده از باقی مانده ی کیف های ارتشی، برای خود سرپایی درست کنند، ولی علاقه و اشتیاق اصلی او همیشه ورزش و به خصوص فوتبال بود.در سال 1920 ساخت کفش های ورزشی را شروع کرد.

او علاوه بر استفاده از تجربیات شخصی اش، با تعداد زیادی پزشک، مربی ورزش و کارشناس ورزشی هم مشورت می کرد و از همان ابتدا روی«کارایی» هر کفش برای هر ورزش به خصوص تاکید داشت.بنابراین برای انواع گوناگون ورزش مثل دو، تنیس یا فوتبال، کفش های متفاوتی طراحی کرد.


فهرست

• نام های تجاری نوآور
• نام های تجاری پیشگام
• نام های تجاری سرگرمی ساز
• نام های تجاری متمرکز
• نام های تجاری توان مند
• نام های تجاری تمایز
• نام های تجاری موقعیت اجتماعی
• و...

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات