منو
سبد خرید

سفر روح ؛ کتاب سخنگو

سفر روح

نویسنده: مایکل نیوتن
مترجم: محمود دانائی
ناشر: نیکو نشر
با صدای: آسمان مصطفایی
سال انتشار: 1397

 

مروری بر کتاب

زمان: 14 ساعت و 32 دقیقه

سیری در جهان های معنوی دیدار از طبقات مختلف برزخ با هیپنوتیزم

آنچه در این کتاب آمده ، مدیون تلاش کسانی است که در جستجوی کمک به سوی من آمده اند و من آنها را هیپنوتیزم کردم ، چرا که این روش از نظر من وسیله قابل اعتمادی است برای کشف حقایق عوالم بعدی .شرح سفر روح به عالم دیگر برآمده از خاطرات کسانی است که طی سال ها برای هیپنوتیزم درمانی به من مراجعه کردند .

این خاطرات واقعی ، بیانگر آن است که عالم برزخ ، عالمی واقعی و ملموس است و در آن فضایی سرشار از محبت ، شفقت و آرامش حکمفرماست .آدمی در جریان بالندگی جسمی و روحی و از آن هنگام که به شناخت خود ودنیای پیرامونش می پردازد و توسن فکر را در جولانگاه تعقل و خرد می تازاند ، کم و بیش در این اندیشه است که از کجا و چرا آمده و به کجا خواهد رفت.

این پرسش اساسی و جوهری به ویژه در مورد مرگ پررنگ تر می شود . آیا با فرارسیدن مرگ همه چیز پایان می پذیرد ؟ آیا آدمی از خاک برمی آید و خاک می شود ؟ و...

مايكل نيوتن، روانشناس و محقق، از پژوهش‌گراني است كه عمر خود را صرف تحقيق و بررسي در عوالم بعد از مرگ كرده است. دريچه‌ي جديدي را از عوالم پس از مرگ، برزخ، حساب و كتاب اخروي و ديگر مسائل عالم بعد، به روي خوانندگانش باز مي‌كند. اينك كتاب دوم او "سرنوشت روح" در اختيار خوانندگان است.

اين كتاب حاوي اظهارات بيش از يكصد داوطلبي است كه در حالت هيپنوتيزم به حافظه‌ي پنهاني و ضمير ابرآگاه خود دست مي‌يابند و خاطرات و تجربيات خود را از فضايي كه نويسنده آن را "دنياي روح" ناميده كه ما، در فاصله‌ي زندگي‌هاي زميني، مدتي را در عالمي ديگر مي‌گذرانيم. وجه مشترك گفته‌هاي تمامي داوطلبان در شرح و توصيف اين "عالم ديگر" نظم و تدبير خلل‌ناپذير، مهر و محبت سرشار و نظام آموزشي آن است.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات