کاربران گرامی ؛
با توجه به اطلاعیه ستاد مبارزه با کرونا و تعطیلی ناشران ، کتاب هایی که در انبار شرکت موجود می باشد ( کتاب هایی که در کدشان علامت ممیز { / } وجود دارد )، به ترتیب تحویل پست خواهد شد و کتاب هایی که می بایست از انبار ناشران بدستمان برسد پس از شروع فعالیت مجدد ناشران ارسال خواهد شد
شاد و تندرست باشید
سفر به قطب شمال

سفر به قطب شمال

نویسنده: روژه روسل
مترجم: ذبیح الله منصوری
ناشر: زرین
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 360
اندازه کتاب: وزیری گالینگور - سال انتشار: 1373 - دوره چاپ: 1

کیفیت : درحد نو

 

مروری بر کتاب 

به انضمام دو کتاب دیگر از ژان شاردن و پل شاک

آخرین جزیره مسکونی زمین در منطقه قطب شمال که در مدار 80 درجه شمالی زمین واقع شده و حدود 1000 کیلومتر تا بالاترین قسمت زمین فاصله دارد. احسان تکه کاغذی را مقابلش می گذارد و شروع می کند به کشیدن کره زمین و مدارهای فرضی و جزیره اسوال بارد. می گوید: "اسوال بارد سه بخش دارد که ما در بخش میانی آن ساکن بودیم. این سه بخش از هم جدا هستند و از بخش میانی به بعد دیگر جز خرس های قطبی کسی زندگی نمی کند!

در اسوال بارد سگ و سورتمه حرف اول را می زنند! حتی با وجود اسنوموبیل و اتوبوس و ماشین، باز هم این سگ های درشت هیکل و قدرتمند تربیت شده هستند که در برف و سرمای قطب سورتمه سواران را دنبال خود می کشند؛ اصلی ترین وسیله تردد سنتی در اسوال بارد. محمود نقی زاده می گوید: "وقتی به اسوال بارد رسیدیم، با این که از فرودگاه تا کمپ فاصله زیادی نبود و می شد پیاده رفت، اما اجازه این کار را به ما ندادند. گفتند چون احتمال حمله خرس های قطبی وجود دارد، یا باید مسلح باشید و یا با سورتمه تا کمپ بروید. خصوصا که در این فصل از سال اسوال بارد 24 ساعت روز تاریک است و این خطر حمله خرس ها را بیشتر می کرد."

فهرست 

سفری جالب
مردان شجاع
واقعه غم انگیز
کشوری با ۱۰۰۰ سال قانون
...
غرق شدگان کشتی مدوز

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

سفر به قطب شمال

  • ناشر: زرین
  • کد کتاب: 73300 - 110/1
  • موجودی: موجود نمی باشد
  • 0ریال

برچسب ها: روژه روسل, ذبیح الله منصوری, قطب شمال, داستان های فرانسوی, رمان تاریخی, کتاب سفر به قطب شمال