كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 كد 139902 با تخفيف پنج درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان خرداد ماه جاری تقديم مي گردد.
سرگذشت زمین

سرگذشت زمین

نویسنده: جورج گاموف
مترجم: محمود بهزاد
ناشر: نیل
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 230
اندازه کتاب: رقعی جلد سخت - سال انتشار: 1342 - دوره چاپ:

کمیاب  - کیفیت : عالی

مروری بر کتاب

مصور

شرح تئوری های پیدایش کره خاکی

این سیاره نیلگون با طبیعت آرام و نمای دل‌انگیزش، در بی‌کران جهانی در حرکت است که تصورش ورای امکان و درکش خارج از توانایی بشر است. درکش خارج از توانایی بشر است. کره زمین سومین سیاره منظومه شمسی از مجموع نه سیاره‌ای است که در مدار خورشید گردان است.

این خورشید، خود یکی از چهارصد میلیارد ستاره‌ای است که در فاصله 15 هزار سال نوری در داخل کهکشان مارپیچی به نام کهکشان راه شیری که قطر آن 100 هزار سال نوری بوده و شامل 400 میلیارد ستاره می‌باشد، واقع شده است. کهکشان راه شیری آن‌سان عظیم است که اگر بخواهیم آن را در مساحتی به اندازه‌ی خاک ایالات متحده قرار دهیم، حجم کره‌ی زمین تا آن حد کوچک خواهد شد که چشم آدمی به یاری میکروسکوپ الکترونی قادر به تشخیص آن نخواهد بود.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

سرگذشت زمین

  • ناشر: نیل
  • کد کتاب: 118320 - 204/4
  • موجودی: موجود نمی باشد
  • 0ریال

برچسب ها: جورج گاموف, محمود بهزاد, پیدایش زمین, زمین شناسی, علمی, آفرینش, بیگ بنگ, انفجار بزرگ, کره زمین, نجوم, کتاب سرگذشت زمین