كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 كد 139902 با تخفيف پنج درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان خرداد ماه جاری تقديم مي گردد.
سرگذشت دختران

سرگذشت دختران

نویسنده: گروه نویسندگان
مترجم: شیما الهی
ناشر: نیستان
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 380
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1394 - دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب 

برگزیدگان جایزه ا.هنری 2013

این کتاب مجموعه‌ای از چند داستان کوتاه است که در سال 2013 برنده‌ی جایزه‌ی بین‌المللی «اُ. هنری» شده‌اند. جایزه‌ی اُ. هنری به آثار ادبی‌ای تعلق می‌گیرد که ازنظر سلامت روانی مورد تایید باشند. هر ساله بعد از مراسم جایزه‌ی اُ. هنری ، داستان‌های منتخب به‌صورت یک کتاب منتشر می‌شود. کتاب پیش رو شامل سیزده داستان برگزیده از نویسندگان انگلیسی‌زبان است که در سال 2013 موفق به بردن این جایزه شده‌اند.

در بخشی از متن این کتاب می‌خوانید : « به‌عنوان یک خواننده ، مطالعه آثار بدون ذکر نام نویسنده تجربه‌ای منحصربه‌فردی برای ما است.

همیشه از پیدا کردن نویسنده‌ای جدید به وجد می‌آییم ؛ حس می‌کنیم دوست جدیدی پیداکرده‌ایم ، حتی گاهی مثل این است که عاشق شده باشیم. وقتی می‌بینیم کسی برای اولین بار آثار ویرجینیا وولف یا هنری جیمز را می‌خواند به حالش غبطه می‌خوریم. بعضی داستان‌های برگزیدگان جایزه اُ. هنری اثر نویسندگان مشهور و برجسته است ، اما حتی آثار آن‌ها نیز بدون ذکر نام نویسنده خوانده می‌شود. هرسال یک هیئت متشکل از سه داور ، داستان‌های منتخب مجموعه برگزیدگان جایزه اُ. هنری را می‌خوانند ؛ نه اشاره‌ای به اسم و مشخصات نویسنده می‌گردد و نه اطلاعاتی از منبع داستان آورده می‌شود ...»

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

سرگذشت دختران

  • ناشر: نیستان
  • کد کتاب: 40834
  • موجودی: در انبار
  • 220,000ریال
  • 195,000ریال

برچسب ها: شیما الهی, داستان های انگلیسی, داستان های کوتاه انگلیسی, کتاب سرگذشت دختران