منو
سبد خرید

سرگذشت

سرگذشت
درحال حاضر موجود نمی باشد
سرگذشت
  • موجودی: درحال حاضر موجود نمی باشد
  • مدل: 26285
  • وزن: 0.70kg
  • UPC: 150
0 ریال

سرگذشت

نویسنده: ماری کرلی
مترجم: حسن شهباز
ناشر:  امیر کبیر
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 237
اندازه کتاب: وزیری - سال انتشار: 1349 - دوره چاپ: 8

کمیاب - کیفیت : درحد نو

 

مروری بر کتاب

کرلی این کتاب را در سفر خود به پاریس به به ملت فرانسه تقدیم کرده است . داستانی شورانگیز که بر مبنای تاریخ شکل گرفته است .این کتاب سرگذشت عاشق پاک باخته ای را میخوانید که فقط به خاطریک خیانت, ولی در حقیقت به سبب میگساری و باده خواری , زندگانی مرفه خود را از دست میدهد و پس از یک سلسله جنایات و تبهکاری به غرقاب پستی و فنا سرنگون میگردد. این کتاب خواننده را به عوالم عجیب و هراس انگیز . به دنیاهای پر ماجرا و باور نکردنی و به دامان عشق و مستی و جنون و جنایت و آوارگی میکشاند .

نیمه شب بود،هواتاریک نبودولی ،ستاره ای نیزدرآسمان دیده نمیشد.سکوت سنگینی در”خلیج آلتن”حکمفرما بود.نه صدای باد نه صدای مرغان دریایی،شنیده نمیشد.آسمان و دریا ،بسان تابلوبسیار زیبایی رنگ آمیزی شده بود.

مرد جوان انگلیسی که” فیلیپ ارینگنون “نام داشت،درکنارساحل برتخته سنگی نشسته بودوبا شگفتی زیاد،آن منظره ی خیره کننده راتماشا میکرد.درحالی که به ساعتش که ۱۲ رانشان میداد ،نگاه میکردبا خود گفت :
_واقعاباشکوه است!این بهترین چشم اندازی است که تا به حال دیده ام .فکرمیکنم دوستانم نیزبتوانندازداخل قایق،چنین منظره ی با شکوهی را ببینند. 

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.
برچسب ها: کتاب سرگذشت

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات