كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
سرنوشت محکومین به اعدام ؛ در صدر اسلام و درگذشت پیامبر رحمت

سرنوشت محکومین به اعدام

نویسنده: علی آقاصالحی
ناشر: احسان
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 223
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1393 - دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب

در صدر اسلام و درگذشت پیامبر رحمت

این کتاب به بررسی سرنوشت جنایت کاران جنگی در صدر اسلام می پردازد که در نهایت همگی با گذشت و رحمت پیامبر اکرم (ص) مواجه می شوند.

مقدمه کتاب درباره جنگ و جهاد و قتال و ارهاب (اقدامات تروریستی) و تفاوت این ها با یکدیگر است. سپس در ادامه کتاب به بررسی سرنوشت ۱۴ نفر از جنایت کاران جنگی در صدر اسلام پرداخته است که توسط پیامبر اکرم (ص) در جریان فتح مکه به مرگ محکوم شدند و جز سه نفر به نام های “کعب ابن اشرف”، “ابی رافع یهودی” و “عبدالعزی بن خطل”، همگی با وجود جنایات و کشتارهای مخوف و خطرناکی که در حق اسلام و مسلمانان مرتکب شده بودند مورد عفو و پخشش کریمانه پیامبر اکرم (ص) قرار گرفتند. این کتاب راوی اتفاقات و حوادث عبرت آموزی است که خواننده را وادار می کند رفتار و کردار پیامبر خدا را از دیدگاه قرآن و تاریخ موثق بشناسد و از قضاوت های ناعادلانه و به دور از انصاف خاورشناسان و تاریخ نگاران مغرض دوری جوید.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

سرنوشت محکومین به اعدام ؛ در صدر اسلام و درگذشت پیامبر رحمت

  • ناشر: احسان
  • کد کتاب: 91992 - 48/4
  • موجودی: موجود نمی باشد
  • 0ریال

برچسب ها: علی آقاصالحی, تاریخ اسلام, حدود اسلامی, مجازات اسلامی, حقوق اسلامی, حضرت محمد(ص), کتاب سرنوشت محکومین به اعدام