كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 كد 139902 با تخفيف پنج درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان خرداد ماه جاری تقديم مي گردد.
سرزمین کف

سرزمین کف

نویسنده: ایوان یفریموف
مترجم: عزیز یوسفی
ناشر: روز
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 360
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1365 - دوره چاپ: 2

 کیفیت : در حد نو
 

مروری بر کتاب

پاندیون ناگهان کشف بزرگی کرده بود. چیزی که ناخودآگاه ولی مصرانه کورمال کورمال در جستجویش بود، چیزی که همواره در کاوشِ وقفه ناپذیر ذهنی اش به آن بسیار نزدیک بود.

هر گاه مقایسه ای نکرده و طرق نوینی برای هنر خویش جستجو نکرده بود، هرگز به آن دست نمی یافت. چیزی که جان دارد، هرگز نمی تواند بی حرکت باشد. در یک پیکر زیبای زنده هرگز بی حرکتیِ مرده وجود ندارد بلکه، تنها لحظه ی آرامشی است که در آن لحظه، جنبشی به کمال رسیده است و دارد به جنبش دیگری، یعنی به ضد خودش، تبدیل می شود. هرگاه می تواست آن لحظه را ضبط و آن را بار دیگر در ماده ی بی حرکت ایجاد کند، سنگِ مرده زنده می شد...

این رمان دو بخش مجزا دارد که رویدادهایشان هزاران سال پیش اتفاق افتاده است. در بخش اول به قرون پیش از میلاد مسیح در مصر می‌رویم. جایی که فرعون «جدفرع» می‌خواهد حدود خشکی زمین را از طریق سفر به اقیانوس‌ها بیابد.

در بخش دوم به دوران یونان باستان می‌رویم. زمانی که مجسمه‌سازی جوان به نام «پانیدون» سفری دارد به «کرت» اما توفانی او را به مصر می‌کشاند و او مدام در فکر بازگشت به سرزمین خویش است.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

سرزمین کف

  • ناشر: روز
  • کد کتاب: 64774 - 73/2
  • موجودی: موجود نمی باشد
  • 0ریال

برچسب ها: ایوان یفریموف, عزیز یوسفی, داستان های روسی, کتاب سرزمین کف