منو
سبد خرید

سرزمین کف

سرزمین کف
سرزمین کف
  • موجودی: موجود
  • مدل: 147115 - 68/4
  • وزن: 0.40kg
550,000 ریال

سرزمین کف

نویسنده: ایوان یفریموف
مترجم: عزیز یوسفی
ناشر: روز
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 360
اندازه کتاب: رقعی روکشدار - سال انتشار: 1365 - دوره چاپ: 2

کمیاب - کیفیت : درحد نو ؛ عطف روکش کتاب زدگی مختصری دارد

 

مروری بر کتاب

پاندیون ناگهان کشف بزرگی کرده بود. چیزی که ناخودآگاه ولی مصرانه کورمال کورمال در جستجویش بود، چیزی که همواره در کاوشِ وقفه ناپذیر ذهنی اش به آن بسیار نزدیک بود.

هر گاه مقایسه ای نکرده و طرق نوینی برای هنر خویش جستجو نکرده بود، هرگز به آن دست نمی یافت. چیزی که جان دارد، هرگز نمی تواند بی حرکت باشد. در یک پیکر زیبای زنده هرگز بی حرکتیِ مرده وجود ندارد بلکه، تنها لحظه ی آرامشی است که در آن لحظه، جنبشی به کمال رسیده است و دارد به جنبش دیگری، یعنی به ضد خودش، تبدیل می شود. هرگاه می تواست آن لحظه را ضبط و آن را بار دیگر در ماده ی بی حرکت ایجاد کند، سنگِ مرده زنده می شد...

این رمان دو بخش مجزا دارد که رویدادهایشان هزاران سال پیش اتفاق افتاده است. در بخش اول به قرون پیش از میلاد مسیح در مصر می‌رویم. جایی که فرعون «جدفرع» می‌خواهد حدود خشکی زمین را از طریق سفر به اقیانوس‌ها بیابد.

در بخش دوم به دوران یونان باستان می‌رویم. زمانی که مجسمه‌سازی جوان به نام «پانیدون» سفری دارد به «کرت» اما توفانی او را به مصر می‌کشاند و او مدام در فکر بازگشت به سرزمین خویش است.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات