كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 كد 139902 با تخفيف پنج درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان خرداد ماه جاری تقديم مي گردد.
سرزمین خدایان

سرزمین خدایان

نویسنده: علی اکبر والایی
ناشر: فرپخش
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 81
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1368 - دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب 

داستان بلند

علی اکبر والایی ؛ نیمه اول دهه شصت را در آموزش و پرورش به عنوان مربی هنری به قصه گویی و تدریس داستان و نمایشنامه پرداخت . در همان اثنا ،‌ داستان نویسی را به طور جدی‌ از سال ۱۳۶۴ سر گرفت . از سال ۶۵ همکاری‌اش را با برنامه قصه ظهر جمعه رادیو آغاز کرد و نویسندگی این برنامه را با وقفه‌هایی چند ساله به مدت دوازده سال ادامه داد . همزمان با نوشتن قصه، بیش از سیصد نمایشنامه نیز برای برنامه‌های مختلف رادیو نوشت .

سال ۱۳۷۲ مدیریت داخلی مجله سوره نوجوان را بر عهده داشت . بیشتر آثارش ، پیش از چاپ ، در ماهنامه‌های خاص نوجوانان همچون مجلات رشد ، سوره نوجوانان ، سروش نوجوان ، آینده سازان و … منتشر شدند . مدتی کارشناس و عضو شورای بررسی کتاب سال سوره نوجوانان ؛ کارشناس و عضو شورای داوری داستانهای انقلاب کانون پرورش فکری کودکان و نوجوان ؛ و نیز کارشناس و داور کتاب فصل بود . وی در سال ۱۳۶۸ اولین اثرش را که یک داستان بلند است ، به دست چاپ رساند .

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

سرزمین خدایان

  • کد کتاب: 71783 - 23/4
  • موجودی: در انبار
  • 50,000ریال

برچسب ها: علی اکبر والایی, داستان های فارسی, کتاب سرزمین خدایان