منو
سبد خرید

سرداران پا به توپ ؛ جلد اول

سرداران پا به توپ ؛ جلد اول
درحال حاضر موجود نمی باشد
سرداران پا به توپ ؛ جلد اول
  • موجودی: درحال حاضر موجود نمی باشد
  • مدل: 17041 - md8/1
  • وزن: 2.40kg
0 ریال

سرداران پا به توپ ؛ جلد اول
نویسنده: بهرام افراسیابی
ناشر: مهرفام
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 804
اندازه کتاب: وزیری جلد سخت - سال انتشار: 1377 - دوره چاپ: 1
کد کتاب: 102741

کمیاب یا دست دوم - کیفیت : خوب

 

مروری بر کتاب
تاریخ مصور فوتبال ایران

 

از آغاز تا جام جهانی ۱۹۹۸ فرانسه

 

برگ سبزی است هر چند دشوار ولی در نهایت صفا و بی ادعایی تقدیم است به تمام کسانی که در واقع پدیدآوردندگان و نقش آفرینان این کتابند، از استاد دکتر اکرامی پایه گذار فوتبال نوین ایران گرفته تا نوجوانان پرشوری که کنار زمین توپ جمع می کند، از امیر آقا حسینی که چشمانش با لگد ضربه دیده تا جوانان برومند کشورمان که شگقتی آفریدند.

 

اگر نبود تلاش ((تنیده گرها)) اگر نبود همت والای ((مددنوعی ها)) و اگر نبود صدای گرم ((بهمنش)) این همه شور و شوق و این همه تلاش در قالب کلمات کتاب جان نمی گرفت تا عنوان سرداران پا به توپ را به خود گیرد. با این همه ذکر چند نکته را در این راستا ضروری می دانم.

 

تدوین کتاب با هدف آشناسازی جوانان و علاقه مندان به فوتبال صورت گرفته و نگارنده کوشیده با گردآوری اطلاعات از منابع مختلف و با تلاش شبانه روزی، اطلاعات پراکنده و گاه پریشان در خصوص جریان پرنشیب و فراز فوتبال ایران را در یک مجموعه گردآورد و آن پریشانی و کثرت را به این جمع و وحدت مبدل گرداند...

 

فصل اول کتاب به تاریخچه پیدایش فوتبال در جهان و قوانین بین المللی آن اختصاص دارد. در فصل‌های بعدی کتاب تاریخ فوتبال ایران از آغاز تا جام جهانی ۱۹۹۸ ـ فرانسه شرح داده شده و تصاویری از دوران مختلف بازی‌ها و بازی‌کنان به همراه شرح حالی از بازیکنان درج شده است.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات